1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Efsane Özellikler! Moto G 5G Duyuruldu

Efsane Özellikler! Moto G 5G Duyuruldu

motog

Şu sıralar orta ve üst segmente yönelik modellerle karşımıza gelen Motorola, yeniden gündemde kalacak gibi görünüyor. Bugün de yepyeni bir telefon modeliyle gelen firma Moto G 5G modelinin tanıtımını ve duyurusunu yaptı. Efsane özellikleriyle ve tatmin edici bir fiyatla karşımıza gelen modeli biz de sizler için inceledik. Bakalım yeni model bizlere neler sunacak?

Motorola Moto G 5G Özellikleri

5G desteğiyle karşımıza gelen cihazın ilk etapta işlemci gücüne baktığımız zaman, karşımızda Snapdragon 765 5G işlemci gücünü görüyoruz. Ayrıca 4 GB ve 6 GB RAM seçenekleriyle görünen cihazda 64 GB ve 128 GB dahili depolama alanları bulunuyor. Ayrıca 6.7 inç Full HD ekranıyla gün yüzüne çıkan modelin arka kısmında dörtlü, ön kısımda ikili kamera kurulumu bulunuyor.

20W hızlı şarj özelliği de bulunan cihazın 5000 mAh gibi devasa bir batarya gücü bulunuyor. Ayrıca 48 MP ana kameraya 8 MP geniş açılı sensör eşlik ederken 5 MP makro kamera ve 2 MP derinlik sensörü de cihazın arka kısmında yerini alıyor. Ayrıca cihazın ön kısmında bulunan kameralar da 16 MP + 8 MP çekim kalitesinden oluşuyor.

Çerçevenin yan tarafında gömülen parmak izi okuyucusuyla beraber çıkışını yapan cihazın ayrıca fiyatları da belli oldu. Bakalım hangi varyasyon hangi fiyata sahip?

Moto G 5G’nin Fiyatı

Piyasa üzerindeki diğer firmalarla rekabete girerek yeniden yükselmek isteyen Motorola, yeni cihazının fiyatını da bir tık uygun tutmuş diyebiliriz. Cihazın 4 GB RAM versiyonu 349 Euro fiyat etiketine sahip olacak. Ayrıca 6 GB RAM versiyonu da 399 Euro fiyatından satılacak. Şu an için cihazın Türkiye pazarına giriş zamanı veya satış vakti bilinmiyor. Bu konu hakkında detaylı bilgiler geldikçe, sizlere yeniden bilgi veriyor olacağız.

Önerilen Yazı
En Uygun Android Telefonu Satışa Sunuluyor! (Herkese Hitap Ediyor)
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap