1. Ana Sayfa
  2. Video Haberler
  3. Ece Üner “Bence Çok İyi Bir Spiker Değilim” Dedi

Ece Üner “Bence Çok İyi Bir Spiker Değilim” Dedi

Bugün gün içerisinde yayınlanan Gör Beni programına konuşma yapan Ece Üner meslek hayatı boyunca yaşadığı sorunlardan, sıkıntılardan bahsetti. Ece Üner “Bence Çok İyi Bir Spiker Değilim” Dedi 

Şuanda Show TV Ana Haber Spikerliği yapan Üner, bugün katıldığı Gör Beni programında konuştu. Üner tarafından söylenen sözler sosyal medyanın gündemine oturmayı başardı. Kendine sorulan soruları sabırla ve içtenlikle yanıtlayan Üner, sözleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Gerek sıkıntılarından, gerek aile hayatından, gerek ise kızına dair sorulan soruları içtenlikle yanıtlayan Üner bomba sözler kullandı. Yaşadıklarıma rağmen yine de bu mesleği yapardım diyen Üner’e kızınızın da bu mesleği yapmasını ister misiniz? diye sorduklarında. Üner, asla istemeyeceğini tüm içtenlikle belirtti.

Uzun bir süredir Show TV ekranlarında Ana Haber Bülteni spikerliği görevini sürdüren Üner, bugün katıldığı bir programda kendisi gibi başka bir sunucunun sorularını içtenlikle yanıtladı. Hem aile hayatından, hem iş hayatından detaylı bir şekilde bahseden güzel sunucu yine de kendini beğenmişlik yapmadı. Ben çok iyi bir spiker değilim diyerek egoist olmadığını ve kendini her daim geliştirebilecek bir kapasitede olduğunu herkese bir kez daha göstermiş oldu.

Yorum Yap