1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. Ebebek İnternet Sitesi Açılmıyor! Hacklendi Mi?

Ebebek İnternet Sitesi Açılmıyor! Hacklendi Mi?

Ebebek

Son zamanların en popüler alışveriş markası arasında yer alan ebebek web sitesi uzun süredir erişime kapalı olunca sosyal medya da bazı dedikodular dolaşmaya başladı. Ebebek İnternet Sitesi Açılmıyor! Hacklendi Mi?

Ebebek Hacklendi Mi?

Popüler bir alışveriş sitesi olmakla beraber, anne ve bebek alışveriş sitesi olarak bilinen e-bebek, hacklendi iddialarıyla karşı karşıya kaldı. Alışveriş yapmak isteyen kişiler tarafından sürekli olarak e-bebek internet sitesi neden açılmıyor, e-bebek kapandı mı? gibi sorular sorulmaya başlandı. E-bebek fazla vakit kaybetmeden cevabını verdi. İşte, konuyla alakalı detaylar…

E-bebek alışveriş sitesi uzun zamandır erişime kapalı olmasından ötürü müşteriler sosyal medya üzerinden sorular sormaya başladı. Müşteriler sosyal medya vasıtasıyla E-bebek kurumsal hesaplarına, “e-bebek internet sitesi neden açılmıyor” sorusunu yönelttiler. E-bebek yetkilileri tarafından da vatandaşlara açıklama yapıldı. E-bebek yetkilileri:

 “Değerli Bebeveynimiz, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına bazı güncellemelere ihtiyacımız var. Bu durumun kısa sürmesi için elimizden geleni yapıyoruz, biz de sizden uzak kalmak hiç istemiyoruz. En kısa zamanda görüşmek üzere.”

dedi.

E-Bebek Açıklama Yaptı!

Uzun zamandır sitenin kapalı olmasından ötürü alışveriş yapamayan ebeveynler tarafından E-bebek yetkililerine sosyal medya üzerinden mesajlar atıldı. E-bebek yetkilileri de fazla bekletmeden cevabını verdi. Yapılan açıklamaya göre:

“5 Temmuz 2020 Pazar günü sabah 03:19 itibariyle ebebek.com web sitesi ve ebebek mobil uygulaması erişiminde yaşanan problemleri ve yaşanan süreci herzamanki açıklığımızla kamuoyuna arz ederiz. Söz konusu erişim aksaklıkları, sistemlerimizin size hizmet vermesini engellemesi amaçlı dünyada pek çok kurumun hatta devletlerin maruz kalabildiği uluslararası bir siber saldırı ile ilgilidir. Üzüntü ile belirtmek isteriz ki bu servis engelleme girişimi bu kez “ebebek” markasına yönelik yapılmıştır.”

denildi.

Yaşanılan sorunun kısa sürede giderileceğini düşünmekle beraber, alışveriş yapan kullanıcıların hiç endişelenmemesi gerektiğini belirtmekte fayda var. Güvenilir bir platform olmakla beraber anne ve bebeklerinin isteklerine cevap vermek için çalışmalarına devam eden e-bebek kaliteli ürünleri uygun fiyatlı olarak müşterilerine sunmaktadır.

Önerilen Yazı
TurkNet Bağlantı Sorunu Yaşıyor
Yorum Yap

Yorum Yap