1. Ana Sayfa
  2. Genel Haberler
  3. Death Stranding PS4 Listesinde Artık Yok

Death Stranding PS4 Listesinde Artık Yok

death stranding ps4

Death Stranding, PS4 özel oyun listelerinden kaldırıldı. Kasım ayında çıkacak oyun artık “Only on PlayStation” etiketine sahip değil.

PlayStation 4 oyuncularının merakla beklediği Death Stranding yapımcısı Hideo Kojima, 2015 yılında Konami ile yollarını ayırma kararı almıştı. Bu acı ayrılık hepimizi etkilemişti.

Ünlülerin de bulunduğu, özel korku oyununun 8 Kasım 2019 tarihinde piyasada olması beklentiler dahilindeydi. Avusturalya PS sayfası bu konu hakkında bir güncelleme yayınlamıştı. Bu güncellemeyle birlikte beklentilerin yükseltilmesine rağmen son durum oyunun PS4 listelerinden kaldırılmasına kadar ilerledi.

Kutu tasarımlarında PlayStation özel etiketlerinin kaldırılması PC platformuna geleceği beklentilerini arttırdı. Fakat konsolsuz PC oyuncuları bu durumla ilgili ne yapacak bilemiyoruz.

Death Stranding, PS4 listelerinden kalkmasını bir yana koyarsak, Sony ve Kojima bu konu hakkında açıklama yapmaktan kaçıyor gibi duruyor.

Ağustos sonu gerçekleşecek GamesCom 2019 fuarında Death Stranding oynayışı hakkında bilgi ve deneyim sağlanacağı tahminler arasında. Kojimo, bilgilendirme için GamesCom fuarını beklememizi belirtmişti. GamesCom katılımcı listesine linkimizden erişebilirsiniz.

Oyunun Xbox platformuna gelmesi beklenmiyor. Bu bilgiyi de eklememiz doğru olur.

Oyun sektöründeki en büyük sorunlarımızdan biri olan Türkçe dil desteği bu oyuna gelecek mi bilmemekteyiz. Beklentiler tabii ki gelmesi yönünde.

Oyunun fragmanını izlemek isterseniz sizi videoya alabiliriz.

Diğer içeriklerimiz için sitemize ve Fifa 20 bilgilendirmesi için linke sevgili okurlarımız davetlidir.

 

Yorum Yap