1. Ana Sayfa
  2. Genel Haberler
  3. Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Anneler Günü Mesajı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Anneler Günü Mesajı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Anneler Günü Mesajı!

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan özel mesaj yayınladı! Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Anneler Günü Mesajı! 10 Mayıs 2020 tarihinin Anneler Günü olması sebebiyle Cumhurbaşkanımız tüm annelerimizin Anneler Günü’nü tebrik etti.

Bizim haricimizde Tüm annelerin Anneler Günü’nü kutlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan:

Cumhurbaşkanı Erdoğan

“Gelecek nesillerin yetiştirilmesinde en büyük sorumluluğu üstlenen, fedakarlığın ve sınırsız sevginin timsali, en kıymetli sığınağımız, ilk öğretmenimiz annelerimizin, Anneler Günü’nü tebrik ediyorum.

Hepimiz için şefkat yuvası ve güvenli bir liman olan annelerimiz, “Cennetin annelerin ayaklarının altında olduğuna” inanan bizler için baş tacıdır. Üzerimizdeki haklarını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz annelerimiz, geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuk ve gençlerimizin duygularının, düşüncelerinin ve karakterlerinin şekillenmesinde temel rol üstlenmekte; karşılıksız sevgi, sabır ve fedakarlık gibi yüce hasletleriyle tüm topluma örnek olmaktadırlar.

Evlatları için tüm zorluklara göğüs geren ve engin hoşgörüsüyle yolumuzu aydınlatan annelerimizin, ihtiyaçlarının ve beklentilerinin karşılanması, mutlu ve huzurlu olmaları, hayat şartlarının iyileştirilmesi hususunda yılmadan çalışmayı sürdüreceğiz. İstikbalimizin, birlik ve beraberliğimizin en önemli mimarları olan, her daim hürmetlerin en büyüğünü hak eden annelerimizin, Anneler Günü’nü kutluyor; ahirete irtihal etmiş tüm annelerimizi rahmetle ve minnetle yad ediyorum” dedi.

10 Mayıs Anneler Günü Kutlu Olsun!

10 Mayıs Anneler Günü Kutlu Olsun!

İlk defa 5 Mayıs 1955 yılında kutlanmaya başlanan annelerimizin özel günü o günden bu güne değin kutlanmaya devam etmektedir. Bu yıl corona virüsü salgını nedeniyle annelerimize sarılamasak da onları bir telefonla arayıp, küçük bir hediye gönderip gönüllerini alabiliriz. Bizim için hayatlarını feda eden, ayağımız taşa değmesin diye her daim kendilerinden fedakarlık yapan tüm annelerimizin biz de Teknositesi ailesi olarak Anneler Günü’nü Kutlarız. 10 Mayıs Anneler Günü Kutlu Olsun!

Önerilen Yazı
Kanal D Sunucusu Buket Aydın İstifa Etti!
Yorum Yap

Yorum Yap