1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Counter Strike 1.6 Artık İnternet Tarayıcıları Üzerinden Oynanabilecek

Counter Strike 1.6 Artık İnternet Tarayıcıları Üzerinden Oynanabilecek

Counter Strike 1.6

Valve tarafından piyasaya çıkarılan ve yıllara meydan okuyan Counter Strike 1.6 Artık İnternet Tarayıcıları Üzerinden Oynanabilecek

Bir Half-Life moduyla hayatımıza giren ve daha sonra bambaşka bir oyuna dönüşerek kendi ekolünü oluşturan Counter Strike, şimdilerde CS:GO ile hayatına devam etse de CS 1.6 gibi eski sürümler de popülerliğini korumaya devam ediyor. Bir zamanlar internet kafelerin en çok oynanan oyunları arasında yer alan CS 1.6 artık internet üzerinden de ücretsiz bir şekilde oynanabilecek.

Counter Strike 1.6 Artık İnternet Tarayıcıları Üzerinden Oynanabilecek

Hindistan, Almanya, Amerika gibi ülkeler üzerinde yer alan sunuculardan ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Bu oyunun başlangıç aşamasında bazı dosyaları indirdiğiniz için ilk maçınıza girmeniz biraz vakit alabilir. Fakat daha sonra oyunlarınızda bu problemle daha az karşılaşabilirsiniz. Oyunda ping problemleri olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Sonuç olarak bu çalışma yalnızca bir hayran yapımı ve oyun tarayıcı üzerinden çalışıyor. Eskileri hatırlamak isteyen ve vakit öldürmek isteyen kişiler için iyi bir seçim olabilecek CS 1.6’yı indirebilirsiniz.

Eğer siz de Counter Strike oyununu deneyimleme şansını bulduysanız ve oyunun nasıl olduğundan bizlere bahsetmek istiyorsanız ya da sormak istediğiniz bir şey varsa yorum kısmından bize ulaşarak sorabilirsiniz. TeknoSitesi olarak her daim sizlere bilgi vermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yorum kısmından bize ulaşarak görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

Oyunu oynayan kişilere şimdiden keyifli oyunlar dileriz.

Önerilen Yazı
GOG Ücretsiz Oyun Kampanyasına Devam Ediyor! – Elinizi Çabuk Tutun
Yorum Yap

Yorum Yap