1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Connected2me Uygulamasının Püf Noktaları

Connected2me Uygulamasının Püf Noktaları

connected2me

Anonim bir mesajlaşma uygulaması olan Connected2me uygulaması, koronavirüs sebebiyle insanların evde kaldığı bu günlerde oldukça kullanılan bir uygulama haline geldi. Uygulamanın kullancısı sayısı artarken uygulamayı kullananlar da Connected2me püf noktaları hakkında detaylı bir aramaya giriştiler. Sevilen uygulamanın püf noktalarını sizler için derledik.

Connected2me Nedir?

Connected2Me, diğer adıyla da C2M olan uygulamanın amacı anonim olarak profillere mesaj atıp onlarla sohbet edebilmeniz. Bu uygulamada konuştuğunuz kişiler sizin kim olduğunuzu bilemez fakat siz onların profillerini görebilirsiniz. Aynı şekilde sizler de bir profil açarsanız onlar da sizi görebilir, sizler de size yazan anonim kişiler ile sohbet edebilirsiniz. Uygulamanın temel mantığı bu şekilde çalışıyor. Ayrıca uygulamada canlı yayın yapma, arama yapma, resim gönderme, ses kaydı atma gibi özellikler de var. Sevilen uygulamada sahte hesaplar olduğunu ve bunlara karşı dikkatli olmanız gerektiğini de unutmayalım.

Önerilen Yazı
Apple Glass: Apple Akıllı Gözlük Çalışmalarına Başladı

Connected2me Püf Noktaları Nelerdir?

Connected2me uygulamasının bazı püf noktaları da her uygulama gibi bulunmaktadır. Bu uygulamanın püf noktalarını sizler için sıralayalım.

  • İyi bir profil resmi kulllanın. İyi bir profil resmi sizlerin daha çok mesaj almasını sağlar.
  • Shuffle’ı açın. Shuffle, uygulamada diğer kişilerin sizleri görmesini sağlayan bir özelliktir.
  • Selam, merhaba gibi basit mesajlardan kaçının. Uygulamanın da sizlere önerdiği gibi farklı mesajlar atmak sizleri çok öne çıkartacaktır.
  • Hikaye paylaşın. Paylaştığınız hikayelerden mesaj alma ihtimaliniz çok daha yüksektir.

Genel olarak Connected2me uygulamasının püf noktalarını bu şekilde sıralayabiliriz. Peki sizler bu uygulamadan memnun musunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Yorum Yap

Yorum Yap