1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Çok Tartışılan PUBG Gizemli Orman Modu Geri Dönüyor

Çok Tartışılan PUBG Gizemli Orman Modu Geri Dönüyor

gizemli-orman

Geçtiğimiz haftaların en çok tartışılan oyunlarından birisi olan PUBG, Mobile sürümünün yeni güncellemesiyle tepkileri üzerine çekmişti. Gizemli orman güncellemesiyle gelen oyun, yeni güncelleme nedeniyle de birçok oyuncusunu kaybetmişti. Puta tapınarak çeşitli hediyelerin verildiği yeni güncelleme tepkiler üzerine yayından kaldırılsa bile, birçok oyuncu oyunu silmişti. İşte son dönemlerin yeni modu PUBG gizemli orman modu, tartışmalara rağmen geri dönüyor. Peki yeni update bu sefer nasıl olacak?

PUBG Gizemli Orman Modu Dönüş Yapıyor

Sanhok haritası oyuncularının çok sevdiği gizemli orman modu, son dönemdeki tartışmalardan sonra ortadan kaldırılmıştı. Puta tapınarak oyuncuların hediyeler alabileceği alan oluşturulurken, bu alana epey tepki geldi. Hatta birçok kullanıcı Twitter hesabında hashtag yaratarak gündem oluştururken, binlerce kullanıcı da oyunu cihazlarından silmişti. Bunun üzerine tepkiler daha da artmadan Tencent güncellemeyi kaldırdı. Ancak güncelleme, önümüzdeki günlerde yeniden bizimle olacak.

PUBG Gizemli Orman Modu Güncellemesi Nasıl Olacak?

Öncelikle yeni güncellemede puta tapınma alanı yerine, sıradan kutuların yerleştirildiğini söyleyebiliriz. Artık oyuncular, farklı şekillerde bu kutuları açarak hediyeleri alacak. Ayrıca sıcak hava balonunu da barındıracak yeni güncelleme, oyuncuların çok seveceği yeni bir aracı da ekleyecek. Aynı zamanda oyunda özel orman meyveleri de bulunacak. Bu meyveler sayesinde oyuncular özel efektler elde edebilecek, meyveleri de ormanın dört bir yanında bulabilecek.

PUBG Mobile gizemli orman hakkında edindiğimiz bilgiler şimdilik bunlarla sınırlı. Yeni güncellemede, geçen seferki gibi bir sorun olacağını zannetmiyoruz. Çünkü binlerce oyuncu kaybı yaşayan Tencent, aynı hatayı yapmayacak ve daha fazla oyuncusun kaybetmek istemeyecektir. Ayrıca yeni güncelleme hakkında detaylar geldikçe ve çıkış tarihi belli olunca sizlere bilgi yeniden veriyor olacağız. Bakalım yeni güncelleme mevcut veya yeni oyuncuları memnun edebilecek mi?

Önerilen Yazı
Call of Duty: Modern Warfare Yeni Silah Görüntülendi
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap