1. Ana Sayfa
  2. İnternet Haberleri
  3. Çok Sevilen Twitch Yayıncısı Gece İntihar Etti! (Kardeşi De Etmişti)

Çok Sevilen Twitch Yayıncısı Gece İntihar Etti! (Kardeşi De Etmişti)

2019un-en-cok-izlenen-yayincilari

Twitch Yayıncısı olan Reckful, henüz 31 yaşında hayatını kaybetti. World of Warcrraft oyununun belki de en ünlü oyuncularından olan Reckful nickli Byron Bernstein, 31 yaşında bir gece hayatını kaybetti. Ölüm sebebi intihar olarak düşünülüyor!

Canlı yayınları takip eden pek çok kişinin bildiği Reckful, henüz 31 yaşındaydı ve büyük ihtimalle intihar ettiği düşünülüyor. Oyun dünyasına ismini Wow ile duyuran ünlü yayıncı, arka arkaya pek çok dereceye sahip olmuştu. Hatta 6 mevsimde de birinci olmuştu arka arkaya. Bu yüzden de mecralardan olan Twitch ile ilgili olarak söyleyecek çok fazla şey var diyebiliriz. Özellikle turnuvaların aranan ismi olan yayıncı, bu beceresi sayesinde geniş kitleye erişti.

Twitch Yayıncısı
Twitch Yayıncısı

Twitch yayıncısı tekrar gösteriliyor!

Twitch üzerinde yayınları tekrar gösterilen ünlü yayıncı, tüm oyun beceresiyle herkesi etkiliyordu. Canlı yayında anında on binlerce insana seslenen Reckful, bu konuda gerçekten başarılıydı. Son yayınına bakarsanız 20 bin kişinin üzerinde izleyici sayısının olduğunu görebilirsiniz.

Twitch dünyasında bu tarz şeyler son dönemlerde çok oluyor ve pek çok kişinin canı yanıyor. İnsanlığın canını yakan bu intihar girişimlerinin arka planında yatan neden nedir hiç bir bilgimiz yok. Yayınlarında da bu tarz bir durum olmadığını söyleyen herkes kişiyle ilgili de büyük bir sevgi besliyordu.

Oyun durumları ve oyunlardaki performansın güzelliği ile akıllara kazınan ünlü oyuncunun bu denli bir intiharı neden yaptığı merak konusu gerçekten.

Twitch Yayıncısı
Twitch Yayıncısı

Yayıncı için soruşturma açılacak!

Ülkesinde önemli bir yere sahip olan yayıncı için neden bu tarz bir durum oluştuğuna dair soruşturma yapılacak. Soruşturulan olaydan sonra intihar sebebi net olarak karşımıza çıkacak olup çok daha fazla bir seçenek ile ön  planda yer alacağını söyleyebiliriz. En azından kişilerle ilgili olarak pek çok seçenek ve yeni duyurular bu durumların neden daha farklı şekillerde ilerlemediğini bize gösterecek. Çünkü bildiğiniz üzere yayınlarla ilgili daha önce kardeşinin de intihar ettiğini biliyoruz.

Kardeşinin de daha önceden intihar etmesi yeni bir soru işareti oluşturuyor. Ailesi için iki farklı evlat acısı iki farklı hikaye ve iki farklı intihar durumunun nasıl kaldırılacağı da bilinmiyor. Gelişmeler durumunda sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Yorum Yap

Yorum Yap