1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Çok Sevilen Dizi Yeniden Kanal D Ekranlarında! – İşte Detaylar

Çok Sevilen Dizi Yeniden Kanal D Ekranlarında! – İşte Detaylar

cok-sevilen-dizi-yeniden-kanal-d-ekranlarinda-iste-detaylar

2014 yılında başarılı bir performansla çekimlere başlayan ve başrollerinde Birce Akalay, Sarp Levendoğlu ve Emir Berke Zincidi gibi isimlerin de yer aldığı Küçük Ağa, yeniden Kanal D ekranlarındaki yerini alacak. Hazırlandığı dönemde izleyici kitlesini oluşturmayı başaran ve başarılı günler geçiren dizi, yeniden ekranlara dönüş yapıyor. Peki çok sevilen dizi Küçük Ağa, ekranlara ne zaman dönüş yapacak?

Çok Sevilen Dizi Her Sabah Kanal D Ekranlarında!

Bir zamanların en sevilen dizilerinden olan Küçük Ağa, yeniden Kanal D ekranlarında görünecek. 16 Haziran gününden itibaren sabah 07.00’da izleyicilerle buluşacak olan dizi 2014 yılının 28 Ocak gününde başlamıştı. Başarılı konusuyla ve başroldeki oyuncularıyla kısa sürede dikkatleri üzerine toplayan dizi, yeniden sevenleriyle buluşacak. Anne ve babasının aldığı boşanma kararını önlemek için türlü haylazlıklar yapan küçük ağanın, detaylı şekilde konusunu da sizlere yeniden hatırlatmak istedik.

Küçük Ağa Dizi Konusu

İstanbul’da yaşayan ve son derece varlıklı bir aileye sahip olan Sinem, Urfalı zengin bir ağanın oğlu olan Ali ile evlidir. Her şey, çiftin evliliklerini sonlandırmak istemesiyle başlayacaktır. Hastanede nörolog olarak çalışan Sinem, son derece güzel ve başarılı bir kadındır. Diğer yandan Sinem’in eşi Ali de bu zamana kadar başarılı projelere imza atmış, başarılı ve çalıştığı reklam ajansının gözdesidir.

Sinem ve Ali boşanma kararı alınca, 6 yaşındaki Mehmet Can işin içine girmeye başlar. Bin bir türlü yaramazlık yapan ve anne babasının boşanmasını önlemek isteyen Mehmet Can, ne yapsa başarılı olamaz. Küçük Ağa lakaplı Mehmet Can, boşanma kararını önleyemeyince aile büyükleri işin içine girer. Tabii ki bu sırada da küçük ağa, yaşadığı tüm problemleri çocuk aklıyla çözüme kavuşturmak isteyen küçük bir kahramandır. İzleyicilerin bazı konulardan ders almasını sağlayan Mehmet Can, önümüzdeki günlerde yeniden dizi severlerle buluşacak.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap