1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. Coco Cola Artık QR Kodla Alışveriş Yaptıracak!

Coco Cola Artık QR Kodla Alışveriş Yaptıracak!

2020-07-16_13-18-06

QR Kodla alışveriş yapma ve yaptırma konusunda insanların istekleri dahilinde bilinçli olarak ön plana çıkarılan pek çok seçenek sunuluyor. Aşama aşama değişen ve yenilenen bu çalışmalar içerisinde daha etkili ve yoğun bir fırsatla sizler de incelemelere dahil olabilir ve çözümleri inceleyebilirsiniz. Profesyonel bir dilde incelenen ve ilerlemelerle karşımıza çıkarılan her yeni ürün, geleneksel çözümleriyle birlikte ön plana çıkarılıyor.

Pandemi sürecinde işlerin biraz daha ilerlemesi için markalar kendine has çözümler üretiyor. Bu çözüme Coca Cola da dahil oldu. Otomatlardan rahatlıkla cola alınabilmesi için hiç bir şekilde temas oluşmadan otomatlara okutulan barkotlarla ürün alınabilecek. Freestyle bir teknoloji ile karşımıza çıkarılan bu ürünler, pandemi süreci ile de doğrudan ilgili olarak ön plana çıkarılıyor. Daha fazla yaygınlaşması beklenen bu ürün teknolojisinin yakın zamanda QR kod ile ilgili seçenekleri de ortaya çıkarması bekleniyor.

QR Kodla alışveriş konusunda Coca Cola desteği!

Alışveriş döneminde özellikle pandemi ile birlikte gelen ekstra koruma süreçleri herkesi kendi içinde değişken bir dile götürüyor. Bu da haliyle marka bazlı yaklaşımları ve firmaları online olarak ön plana çıkarmayı amaçlıyor. Yani bu QR kod olayı  oldukça hızlı bir çalışma sağlıyor ve hemen hemen herkesin işini kolaylaştırıyor. Bu yüzden coca cola tarafından hizmetlerin daha hızlı sunulması adına böylesine bir çalışma sunuluyor.

Teknoloji bize pek çok konuda hizmet sunuyor. Bu marka bazlı olarak da haliyle halka yansıyor. Coca Cola bu tarz bir aksiyon alarak en azından kendi dolaplarının olduğu sistemlere qr kod entegre edecek ve böylece herkes temastan kaçınarak kod ile içeceklerini tüketmeye başlayacak. Yapısal hareketler ve özellikle teknolojik entegreler ile markaların böyle ilerlemesi, ürünleri de sağlıklı ulaştırıyor. Bu yüzden de marka bazlı çalışmaların içerisinde özellikle pandemi olaylarının da dahil olması işleri biraz daha farklı kılıyor.

Koronavirüs pandemisi ile ilgili olarak yüzlerce insan temastan kaçınmaya çalışıyor. Daha önemli bir yapıda ilerleyen bu temas konusu herkes için özverili ve önemli bir yerde karşımıza çıkıyor. Coca Cola ile ilgili seçeneklerin tamamını kullanarak sizler de kendinize göre bir beklenti çıkarabilir ve incelemeye başlayabilirsiniz. Aşama aşama ilerleyen ve değişen çalışmalar için tek yapmanız gereken birkaç tıklama olacaktır. Siz ne düşünüyorsunuz peki?

Yorum Yap

Yorum Yap