1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Civilization Yapımcılarından Yeni Oyun Serisi Geliyor

Civilization Yapımcılarından Yeni Oyun Serisi Geliyor

microprose

Köklü video oyun geliştiricilerinden olan MicroProse, geçtiğimiz günlerde iki yeni oyunun çalışmalarına başlamıştı. İlerleyen günler için yeni haberlerini de beklediğimiz iki oyunun, FPS oyunu olacağını da öğrendik. Aynı zamanda Civilization yapımcılarından yeni oyun serisi de, Steam altyapısında görünecek. Peki yeni iki oyun bizlere neler sunacak, ücretleri ne kadar olacak?

Civilization Yapımcılarından Yeni Oyun Serisi – Temmuz’da Geliyor!

Geçtiğimiz günlerde iki yeni oyun üzerinde çalıştığını söyleyen yapımcı MicroProse, ilk oyununu 7 Temmuz tarihinde Steam altyapısında gösterecek. Oyunların isimleri ‘’Operation: Harsh Doorstop’’ ve ‘’Warfare 1944’’ olacak.

Bugüne kadar üzerinde çalıştığı oyunlarla, oyun severleri fazlasıyla sürükleyici maceralara katan MicroProse, iki oyununun da birinci şahıs nişancı (FPS) oyunu olacağını söyledi.

Yeni Yapımların Konusu Nasıl Şekilleniyor?

‘’Operation: Harsh Doorstop’’ oyununun konusuna baktığımız zaman ilk etapta ücretsiz olarak oyunculara sunulacak. Counter Strike tadında olacak oyun, iki takımı karşı karşıya getirecek ve eşsiz bir FPS deneyimi sunacak. Aynı zamanda farklı silah ve ekipmanlar barındıran oyunda takım içlerinde sesli iletişim özelliği de bulunacak.

İkinci oyun olan ‘’Warfare 1944’’ oyunu ise Steam altyapısında satışa sunulacak. Ücretli olacak oyunun konusu ise İkinci Dünya Savaşı ile alakalı. Yani size eşsiz bir deneyim sunmaya hazırlanan savaş oyunuyla, FPS modunda en önde savaşacaksınız. Savaşırken daima akıllıca kararlar almalı ve zorlu zaferi elde etmek zorundasınız.

Yeni Oyunların Fiyatları ve Çıkış Tarihleri

Oyunların çıkış tarihi hakkında çok da net bilgiler bulunmuyor. İki oyun da Steam altyapısında görünecek fakat, sadece bir oyunun çıkış tarihi biliniyor. İkinci Dünya Savaşı temalı ‘’Warfare 1944’’ oyunu 7 Temmuz tarihinde satışa çıkacak. Aynı zamanda ‘’Operation: Harsh Doorstop’’ oyununun da erişim zamanı şuan için bilinmiyor. Savaş temalı oyunun da fiyatının bilinmediği gibi, Temmuz ayında yeni gelişmeleri takip ederek bilgi almaya çalışacağız.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap