1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Cem Yılmaz’dan Netflix’e Sitem Paylaşımı

Cem Yılmaz’dan Netflix’e Sitem Paylaşımı

cemcim

Son dönemlerde sinema film projelerine soluksuz bir şekilde devam eden Cem Yılmaz, yeni projesiyle Netflix platformunda da göründü. Kısa süre içerisinde Karakomik Filmler 2 projesiyle gündeme gelen Cem Yılmaz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla beraber Netflix’e sitem etti. Dün Netflix platformunda yayınlanan Karakomik Filmler 2 filminden önce, Netflix platformu reklam veya duyuru yapmamıştı. Birçok izleyicinin yayın saatinden haberi olmadığını dile getiren Cem Yılmaz’dan Netflix’e sitem paylaşımı geldi.

Cem Yılmaz’dan Netflix’e Sitem Paylaşımı

Netflix sıralamasında popüler bir şekilde yükselen Karakomik Filmler 2 filmi, dün yayınlandı. Yayın öncesinde herhangi bir duyuru, reklam veya Twitter gönderimi olmasa da film gerçekten bayağı bir kitle tarafından izlendi. Bu süreçte de Cem Yılmaz, film öncesi duyuru olmadığı için yaptığı bir paylaşımla beraber isyan etti diyebiliriz.

Cem Yılmaz Netflix Türkiye hesabını Twitter üzerinden etiketleyerek ‘’Tatlım bizim film dün sizde çıkmış olması lazım, tweet atma mı dediler yoksa?’’ yazarak paylaşımda bulundu.

Netflix Paylaşım Yapmadı

Cem Yılmaz’ın paylaşımından sonra Netflix tarafından herhangi bir paylaşım gelmedi. Durum hakkında açıklama beklenirken hiçbir şekilde açıklama yapmayan firma, Dark dizisinin 3.sezonu başladığı için tweet attı. Yani Netflix Türkiye hesabı ünlü komedyenin paylaşımını görse de herhangi bir cevap vermedi.

Şu an için firmadan bir cevap gelmediği gibi, farklı bir açıklamada da bulunulmadı. Film öncesinde normalde duyuru yapan Netflix, ünlü komedyenin filminden hemen önce neden açıklama yapmadı bilmiyoruz. Lakin ortada bir açıklama olmasa bile, Karakomik Filmler 2 filmi, güncel ve en çok izlenenler arasına girerek yine de popülerliğini korudu. Şu an ortalıkta sessizlik hakimken, ilerleyen günlerde gelebilecek açıklamaları da bekliyor ve takip ediyor olacağız. Bakalım gereken açıklama Netflix tarafından gelecek mi?

Önerilen Yazı
Aşk 101 2. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu Mu?
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap