1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Cem Yılmaz Dizi Projesi Çok Ses Getirecek

Cem Yılmaz Dizi Projesi Çok Ses Getirecek

cmylmz

Türkiye’nin başarılı komedyenlerinden birisi olan Cem Yılmaz, hatırlayacağınız üzere film serisini gayet başarılı bir şekilde sürdürmüştü. Tabii ki bu aşamada fazlasıyla emek veren ünlü komedyen, son sinema filmleriyle de biraz ortalamanın altına düşünce bombayı patlattı. Ünlü komedyenin son Instagram paylaşımına bakılırsa, Cem Yılmaz dizi projesi çok yakında geliyor. Peki bu dizi hangi konuyu barındıracak, dizinin adı ne olacak?

Cem Yılmaz Dizi Projesi Erşan Kuneri Geliyor

Bugüne kadar herhangi bir dizi projesiyle ortaya çıkmayan Cem Yılmaz, bu defa yepyeni bir dizi projesiyle geliyor. Son çıkardığı Karakomik Filmler sinema filmiyle gişede istediği ilgiyi çekemeyen ünlü komedyen, bu defa dizi sektörüne yöneldi. Peki yeni dizinin adı ne olacak, konusu ve karakterleri ne durumda olacak?

Öncelikle yeni dizinin ismi Erşan Kuneri olacak. Ayrıca uzay evrenini genişletmeyi hedefleyen komedyen biraz da nostaljiye kayacak diyebiliriz. 1975 ile 1978 senesinde yaşayan bir adamın sinema macerasını anlatmak isteyen Cem Yılmaz bu projeyi uzun soluklu bir diziye çevirecek.

Yeni Dizinin Konusu ve Karakterleri

Uzay, sinema ve nostalji üçlüsünü tek bir dizide birleştirmeyi hedefleyen Cem Yılmaz, Erşan Kuneri ile bomba gibi gelecek diyebiliriz. İçerisinde bulunan Alev, Tumtum İbrahim, Miki Muammer ve Seyyal karakterleri de diziyi bir hayli heyecanlı kılacak gibi görünüyor.

Yeni dizi hakkında birtakım açıklamalarda bulunan komedyen, dizi içerisindeki karakterleri açıkladıktan sonra dizinin çok eğlenceli olacağı konusunda da dikkat çekti diyebiliriz. Sinema macerasını bu defa diz projesine dökmeyi hedefleyen Cem Yılmaz, tek başına çıktığı gösterilerde de binlerce kişi tarafından izleniyor ve seviliyor.

Şuan için proje hakkında tüm bilinenler bunlar. İlerleyen zamanlarda ünlü komedyen tarafından herhangi bir paylaşım veya açıklama gelirse, yeniden sizlere bilgi vereceğiz. Bakalım dizi projesi istikrar sağlayacak mı?

Önerilen Yazı
Netflix Son Dakika İptal Etti! Türk Dizisinin İpi Çekildi!
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap