1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. Camiler İbadete Ne Zaman Açılacak ? Ramazan Bayramı Camide Mi Kılınacak ?
Trendlerdeki Yazı

Camiler İbadete Ne Zaman Açılacak ? Ramazan Bayramı Camide Mi Kılınacak ?

Camiler İbadete Ne Zaman Açılacak

Tüm dünyayı kısa süre içerisinde etkisi altına alan Corona Virüsü Salgını 11 Mart tarihinde ülkemizde de etkisini göstermeye başlamıştı. Aradan 2 aya yakın süre geçmesine rağmen hala etkisini devam ettiren virüs sebebiyle bir takım önlemler alındı. Alınan önlemlerden ilki ise Camilerin kapatılmasıydı. Ramazan boyunca teravih ve cuma namazları dahil olmak üzere hepsi evde kılınıyor. Şuan insanların aklında olan soru şu. Camiler İbadete Ne Zaman Açılacak ? Ramazan Bayramı Camide Mi Kılınacak ?

Camilerin ibadete açılacağı tarih belli oldu mu? Okullar kısa süre sonra açılacak ama camiler ne zaman açılacak? Yeni açıklama yapıldı mı? Ramazan Bayramı Camide Mi Kılınacak? tüm bu soruların cevabını sizlere açıklamak istiyoruz. Camiler Açılacak Mı? Sokağa Çıkma Yasağı olacak mı? Camiler na zaman açılacak?

Ramazan Bayramı Camide Mi Kılınacak ?

Ramazan Bayramı Camide Mi Kılınacak ?

Ramazan ayı boyunca vatandaşlar ibadetlerinin hepsini evlerinde yapmak zorunda kaldılar. Corona Virüsü kapsamında toplu ibadetlerin kısıtlanması sonrası camiler ne zaman açılacak? Bir çok vatandaşın cevap aradığı konulardan biri de bu oldu. Okulların kısmen açılacağı tarihler geçtiğimiz günlerde açıklandı. 65 yaş üstü vatandaşların da hafta da bir kere 4 saatlik olmak üzere dışarı çıkması açıklanmıştı. Peki camiler ne zaman açılacak? Ramazan Bayramı Camide mi kılınacak? Yoksa yasak devam edecek mi?

Önerilen Yazı
Epic Store Tarafından Death Coming Oyunu Ücretsiz Oldu!

Camiler İbadete Ne Zaman Açılacak ?

Camiler ibadete ne zaman açılacak ? Camilerin ibadete açılmasıyla alakalı tarih çok fazla araştırılmaktadır. Corona virüsü sebebiyle vakit namazları ve cuma namazlarının camilerde kılınması yasaklanmıştı. Bayram namazında da aynı yasağın devam edeceğini tahmin ediyoruz. Ancak normalleşme durumuna göre Haziran ayının ortasına doğru camiler ibadete açılabilir. Henüz tarihle ilgili net bir açıklama gelmedi. Yeni açıklamalar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takipte kalarak siz de bilgi sahibi olabilirsiniz.

Camiler Ne Zaman Açılacak ?

Yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya özen göstereceğiz. Siz de bizi takipte kalarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Camilerin açılış tarihi olarak Pandeminin durumuna göre haziran ortası olacağını tahmin etmekteyiz. Bize yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Bizi takipte kalın.

Yorum Yap

Yorum Yap