1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Call of Duty: Warzone, Duos Modu Müjdesini Verdi

Call of Duty: Warzone, Duos Modu Müjdesini Verdi

Call of Duty Warzone, Duos Modu Müjdesini Verdi

Corona virüsü salgını sebebiyle bilgisayar, konsol oyunları ya da mobil oyunlar önem arz etmiş ve onlara olan ilgi bir hayli artış göstermiştir. Oyun severlerin bu ilgisini fırsata çevirmek isteyen oyun yapımcıları da yeni güncellemeler yapmaya devam ediyor. Call of Duty: Warzone, Duos Modu Müjdesini Verdi. Bu müjde ile firma daha fazla oyuncuya ev sahipliği yapmayı planlamaktadır.

Call of Duty Warzone, Duos Modu Müjdesini Verdi

Son zamanlarda oyuncu sayısını giderek artıran firma, çok büyük avantajlar sağlamıştı. Yapılacak olan yeni güncellemelerle birlikte, oyunculara daha iyi deneyimler yaşatılacak. Yeni mod ile beraber iki kişilik oyunların daha fazla oyuncu kazandıracağı düşünülmektedir. Duos Modu sayesinde istediğiniz oyuncuyla beraber rakiplerle savaşılacaktır.

Warzone:

“Duos, nihai dostluk ve ekip çalışması sınavıdır.” dedi.

Oyun içerisinde çıkarılacak olan yeni modun ne kadar önemli olduğunu bu sözlerle anlıyoruz. Üç ya da dört kişilik takım arkadaşlarınızla beraber kolaylıkla zafer kazanabilirsiniz. Fakat iki kişilik oyunda yalnızca bir kişi tarafından korunabileceksiniz.

Üç ya da dört kişilik oyun modunda olduğu gibi sizin takım arkadaşınız öldüğünde yeniden canlandırabileceksiniz. Fakat arkadaşınızı yeniden canlandırmak için geç kalırsanız oyuna geri dönebilmeniz için Gulag’da 1v1 savaşını kazanmanız gerekiyor.

Önerilen Yazı
Fast & Furious Crossroads’un Çıkış Tarihi Duyuruldu

Call of Duty oyunuyla alakalı yeni bilgiler edinmek için TeknoSitesi olarak sizlere bilgi vereceğiz. Siz de bizi takipte kalarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Konuyla alakalı söylemek istedikleriniz varsa yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap