1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Call of Duty: Warzone Değişikliğe Gidiyor!

Call of Duty: Warzone Değişikliğe Gidiyor!

Call of Duty Warzone Değişikliğe Gidiyor!

Call of Duty: Warzone için Activision ve Treyarch hazırlıklarına tam gaz devam ediliyor. Yeni duyurunun kısa süre içerisinde gelmesi beklenmekte. Kısa süre içerisinde oyunda önemli değişikliklere gidilecek.

Call of Duty: Warzone oyununun dördüncü sezonu geçtiğimiz ay içerisinde başladı. Oyun içerisinde yeni bir Battle Pass vasıtasıyla yeni haritalar, yeni modlar, yeni operatörler, yeni silahlar ve çok daha fazlası ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunulmakta. Diğer taraftan ise Activision ve Treyarch için de sıradaki sezonun hazırlıklarına devam edilmekte.

Şimdilerde beşinci sezonun içeriğinde neler olacağına dair resmi detay bulunmamakta. Ağustos ayı başlarında yayınlanacak olan sezon güncellemesinde Verdansk haritasına sıradaki Call of Duty oyunu ile ilgili büyük değişiklikleri beraberinde getirmesi beklenmekte.

 

Hepimiz biliyoruz ki Call of Duty: Black Ops Cold War ile ilgili yeni işaretler Mayıs ayı içerisinde verilmeye başlanmıştı. O dönem içerisinde yayınlanan güncelleme ile Call of Duty oyununun ilk yayınlandığı günden beri gözümüze çarpan yer altı sığınakları açılmıştı. Bunun dışında oyuncular, sıkı bir çalışmayla gizli olan on birinci yer altı sığınağını oyun içi telefon mesajları vasıtasıyla açmayı başardılar.

Call of Duty: Warzone Yeni Sezonunda Neler Olacak?

Bilindiği üzere dördüncü sezon içerisinde Verdansk haritasında ki stadyuma iç kısım ve ulaşım treni de eklendi. Hatta bu tren için bir de yeni kod eklenmişti. Beşinci sezonda trenin harita içerisinde dolaşmaya başlanacağı söylentiler arasında yer alıyor. Elbette her şey bununla sınırlı değil.

7 15 1 2 19 7 25 6 13 6 7 15 14 0 gibi rakamlardan ve Vorkuta’dan bahsedilen yeni ses kayıtları bulunmuştur. Bahsi geçen rakamlar, Call of Duty, Black Ops oyununun girişinde gizemli bir kadın tarafından telaffuz edilmekte. Vorkuta ise yine aynı oyun içerisinde gördüğümüz mecburi çalışma kampına verilen addır.

Oyunda son olarak veri madencileri ve oyunun önemli karakteri olan Frank Woods ile ilgili kodlarla karşı karşıya geliyorlar. Eğer buradan tahmin yürütecek olursak, Woods, ilerleyen günlerde operatör olarak karşımıza çıkacak. Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone oyunlarına bu operatörün gelmesi oyuncular için çok büyük sürpriz olmayacak gibi.

Önerilen Yazı
Nihayet Geldi! Assassin’s Creed Valhalla Oynanış Videosu (30 Dakika)
Yorum Yap

Yorum Yap