1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Call of Duty: Warzone 4.Sezon Bomba Gibi Geliyor

Call of Duty: Warzone 4.Sezon Bomba Gibi Geliyor

cod-warzone

Mart ayında piyasaya sürülmesiyle beraber oyun sektöründe büyük bir yankı uyandıran CoD: Warzone, bu sıralar 3.sezonun sonuna doğru yaklaştı. Son sezonda 150 kişilik oyun arenasıyla beraber kullanıcılara sürpriz yapan oyun, dördüncü sezonunda da harika bir sürpriz yapacak. Call of Duty: Warzone 4.sezon oyuncuları memnun edecek gibi görünüyor. Peki bakalım oyunun yeni sezonu ne zaman gelecek, hangi yeniliği barındıracak ve boyutu ne kadar olacak?

Call of Duty: Warzone 4.Sezon Tarihi 30 Haziran

Oyunun yeni ve dördüncü sezonu, beklentilere göre bu sabah 09:00 itibariyle yayında olacak. Oyunun tam sürümünü edinmiş kullanıcılar için güncelleme boyutunun da yaklaşık 25 ile 35 GB arasında olacağını tahmin ediyoruz. Ayrıca konsol oyuncuları da yaklaşık 4 GB bir indirme yapacak ve güncellemeyi alacak.

Yeni özelliklerle, daha güçlü silahlarla ve farklı sürprizlerle çıkış yapmaya hazırlanan oyunun arena modu da genişliyor. Bildiğiniz üzere son güncellemeyle beraber arena 150 kişilik olarak belirlenmiş. Toplamda 3 farklı takımla hayatta kalma mücadelesi verilirken, yeni güncellemeyle beraber artık bu sınır 200 oyuncu ve dört takıma kadar yükselecek. Oyuncular tıpkı diğer oynanış tarzındaki gibi dört farklı takımla, 200 kişilik arenayla beraber hayatta kalmaya çalışacak.

CoD: Warzone Yeni Sezonda Neler Olacak?

Bugün yeni sezon çıkışını yapmaya hazırlanan oyunun, ilerleyen günlerde oynanacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Tabii ki bu aşamada oyuncuların merak ettiği birçok konu var. Özellikle yeni güncellemenin neler getireceğini merak eden kullanıcılara da birkaç konuda fikir verebiliriz. Dördüncü sezon konusunda iddialı bir çıkış yapmaya hazırlanan oyunda arena modu genişletilecek, yeni silahlar ve yeni operatörler de gelecek. Ayrıca bütün bunların yanı sıra yeni sezonda, yeni haritalar da bekleniyor. Bakalım ilerleyen günlerde dördüncü sezon, oyuncuların beklentilerini karşılayacak mı?

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Gerçekten mükemmel bir oyun ama çok zor, önceden bu oyunu oynayıp tecrübe kazanan oyuncular var, hele bir de PC donanımı iyi ise değme keyfine. Paraşüt inmeden vurulmuşluğum var. ne zaman iştahla oyunu açsam küserek çıkmışlığım da var. beni burada kimse göremez bulamaz dediğim ne kadar gizli(!) yer buldumsa ya sniper ya da benden önce yerleşmiş bir oyuncu alnımın çatından vuruyor beni. nolur vurmayın arkadaş, az dolaşıyım haritayı bir öğreniyim falan…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir