1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Call of Duty: Modern Warfare Yeni Silah Görüntülendi

Call of Duty: Modern Warfare Yeni Silah Görüntülendi

codd

Geçtiğimiz haftalardan beri konuşulan ve oyuncuların merakla beklediği CoD: Modern Warfare’a ait yeni silah, bir Twitter hesabında görüntülendi. BKTOOR adlı kullanıcının paylaştığı videoya göre oyuncuların merakla beklediği ‘’Rytec AMR’’ isimli silah, çok yakında gelecek. Peki Call of Duty: Modern Warfare yeni silah hangi özellikleri barındırıyor ve hangi şekilde görüntülendi?

Call of Duty: Modern Warfare Yeni Silahın Özellikler Belli Oldu

Sızıntılar bu defa sosyal medya platformu olan Twitter adresinden geldi. BKTOOR adlı kullanıcının paylaştığı 30 saniyelik yeni silah videosunda hem silahın yeni tasarımını hem de tüm özelliklerini görebiliyoruz. Atışı, dürbünü ve görünüşü bakımından tamamen ortaya çıkan silah, oyuncular tarafından da epey beğeni alacak gibi görünüyor.

Yeni Silahı Çok Önceden Görmüş Olabiliriz

Twitter hesabında paylaşılan videoya göre, yeni silahın ismi AX-50 olarak görülüyor. Tabii ki bundan birkaç hafta önce de YouTube platformunda paylaşılan videoda yine bir silah izlenimi ve AX-50 yazısını görmüştük. Yani oyuna yeni gelecek silah modelinin hazırlıkları çok önceden yapılmış, biz de silahın bitmiş halini görmüş olabiliriz.

Call of Duty: Modern Warfare Silahının Adı Rytec AMR Olabilir

Her ne kadar videolarda AX-50 ismiyle görünse de, yeni silahın ismi Rytec AMR olabilir. Kullanıcılar yeni silahın adının yanı sıra, Twitter hesabında izledikleri atış menzilini ve seriliğini beğendi. Eğer silah, gerçekten Twitter hesabındaki videodaki silahsa, birçok oyuncu çok beğenecek gibi görünüyor. Ayrıca yeni silahın şu an için ne zaman çıkacağı bilinmezken, haftalar öncesinden yayınlanan YouTube videosunu da sizler için aşağıya bırakıyoruz. İlerleyen günlerde yeni ekipman hakkında herhangi bir bilgi gelirse, sizlerle yeniden paylaşıyor olacağız. Bakalım silah güncellemesi hakkında herhangi bir gelişme yaşanacak mı, yeni silah oyuncuların kullanımına ne zaman sunulacak?

Önerilen Yazı
Fifa 2021 Özellikleri Nelerdir?
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap