1. Ana Sayfa
  2. Genel Haberler
  3. Bu Telefon Alınır! Karşınızda Uygun Fiyatlı Elephone PX

Bu Telefon Alınır! Karşınızda Uygun Fiyatlı Elephone PX

elephonepx
1

Son dönemlerde yeni amiral gemilerinin fiyatlarının artmasıyla ve hatta uçuk rakamlara sahip olmasıyla beraber, bütün kullanıcılar uygun fiyatlı telefonlara yöneldi. Uygun fiyatlı ve orta performanslı cihazların da piyasa üzerinde artmasıyla beraber, gerçekten de bir süreliğine rahatladık. Şimdi sizlere hem uygun fiyatlı, hem de harika performanslı bir telefon olan Elephone PX modelinin tanıtımını yapacağız. Fiyatı ve özellikleri gördüğümüz zaman gerçekten de bu telefon alınır diyoruz.

Elephone PX Özellikleri

6,53 inç ideal bir ekran kasa oranıyla karşımıza gelen cihazın FullHD+ ekran yapısı bulunuyor. LCD ekran kalitesini kullanan cihazda %93 oranında ekran kasa orantısı bulunurken, cihazın ön ve arka kısmı tamamen camdan oluşuyor. Tasarım açısından gözümüze de rahatlıkla hitap etmeyi başaran cihazın kamera sistemine baktığımızda ön tarafta tek selfie kamerası ve arka kısımda ikili bir kamera kurulumu görüyoruz.

Kameraların hemen altında parmak izi okuyucu sensörünü barındıran cihazın ön kamerası da kızak altına gizlenmiş. Ayrıca arka kısımdaki ana kameranın çekim değeri 16 MP seviyelerindeyken, buna ek olarak 2 MP derinlik sensörü de bulunuyor. Ayrıca cihazın ön kısmında kızağa gizlenmiş kameranın özelliği de 16 MP kalitesinde.

4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanıyla bizleri karşılayan cihazın, alanı da isteğe bağlı microSD ile arttırılabiliyor. Şarj konusunda da kullanıcıları üzmeye hiç niyeti olmayan cihazın 3.300 mAh seviyesinde bir batarya gücü bulunuyor. Kutulardan Android 9.0 işletim sistemiyle çıkan telefon, aynı zamanda Android 10 işletim sistemini de destekliyor diyebiliriz.

Gizli Kameralı Modelin Fiyatı Ne Kadar?

Ön kısmında gizli bir kamerayla gelen modelin tasarımı gerçekten bir harika. İdeal bir kullanım için kullanıcılarla buluşan telefonun fiyatı ise 1.899 TL civarlarında. Yani bu fiyata orta segmentin bir tık üstünde bir modele sahip olacağınızı ve harika bir tasarımla buluşacağınızı rahatlıkla söyleyebiliriz.

Önerilen Yazı
Samsung Galaxy S20 Sorun Yaratmaya Başladı
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap