1. Ana Sayfa
  2. Genel Haberler
  3. Bu Oyun Kötü Espiri Yapanlara Özel! Party Crasher Simulator!

Bu Oyun Kötü Espiri Yapanlara Özel! Party Crasher Simulator!

2020-07-03_11-09-20

Party Crasher Simulator oyunu son dönemlerin en çok ilgi çeken ve özellikle hakkında konuşturan oyun. Bir garip simülasyon oyunu olan Party Crasher Simulator oyunu, özellikle kötü espiri yapan ve bunu da herkes içinde yapan insanları hedef almış. Yani bu oyunda pek çok kişinin partisini bozuyorsunuz ve soğuk şakalar yapabiliyorsunuz. PS5 için, XBOX Series X için ve diğer pek çok platformlar için hazırlanan bu oyuna ulaşmak için tek yapmanız gereken çıkmasını beklemek olacak.

Kendi keyif dünyanızda bu tarz oyunlar oynamak istiyor olabilirsiniz. Çünkü başta can sıkıcı bir yapıda gibi görünse de zamanla anlıyorsunuz ki bu oyun gerçekten farklı ve hikaye dolu. Ama tabi yine de insanların keyiflerini bozmak konusunda önemli bir oyun. Bu oyunun da seveni çok olacaktır eminiz ki. Çünkü oyunun iddiası bugüne kadar görülmeyen bir deneyim üzerine kurulu. Bu yüzden de simülasyon oyunu olarak farklı bir dil sunuyor.

Party Crasher Simulator oyunu ne zaman çıkıyor?

Bu oyunun çıkış tarihi şu an için 2021 olarak görülüyor. Bu oyunun geliştiricileri oyuna dair yapacakları bütün güncellemeleri ve seçenekleri kendi içlerinde revize ediyorlar diyebiliriz. Şirkete göre oyunun benzersiz bir yapısı var ve bugüne kadar görülmemiş bir deneyim sunulacak. Bu yüzden de simülasyon oyunlarının olmazsa olmaz seçeneklerini kendi içinde değerlendirebilir ve ona göre ortaya çıkarabilirsiniz.

Havuz partilerinin azılı düşmanı olmak isteyen herkese sunulan bu oyun, arkadaş arasındaki sinsi şakacıyı ön plana çıkarıyor aslında. Bu yüzden de oyunseverlerin daima oynamak istediği, hatta bir şekilde gıcıklık etkisi yaratacak olan bu oyun için söyleyecek çok fazla seçenek var. Tanışma amaçlı olarak ön plana çıkacak olan bu oyun, bugüne kadar gördüğünüz pek çok oyundan farklı. En azından kendine has net bir konsepti var. Ama ne kadar sevilir ya da ilgi çeker emin değiliz.

Oyunun fragmanı da hikayeyi anlatıyor!

Bu oyunla ilgili olarak yapılan oynanış videosu henüz yayınlanmadı. Ama oyuna dair özellikle net bilgiler vermesi açısından bir fragman hazırlandı. Bu fragmana göre oyun dahilinde karşınıza çıkacak bütün seçenekleri görebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap