1. Ana Sayfa
  2. Genel Haberler
  3. Boyner, “Askıda İyilik” Paketi Artık Mağazada

Boyner, “Askıda İyilik” Paketi Artık Mağazada

Boyner Askıda İyilik

Ünlü alışveriş markası olan Boyner yeni paketiyle gündeme bomba gibi düştü. Boyner, “Askıda İyilik” Paketi Artık Mağazada 

Boyner, “Askıda İyilik” Paketi Artık Mağazada

Mağazanın düzenlemiş olduğu sosyal yardımlaşma ve kampanyalarıyla pek çok kez gündeme gelen Boyner, askıda iyilik paketiyle alışveriş severleri mutlu etmeye geliyor. Corona Virüsü nedeniyle sosyal izolasyona önem verilen bugünlerde ihtiyaç sahiplerine daha fazla katkıda bulunma amacıyla askıda iyilik paketini internet mağazasına kadar taşıdı.

Bu Kazağa İyilik Yakışır

İhtiyaç sahiplerine yardımcı olmak amacıyla atılmış olan adımın, yardımlaşma ve dayanışmanın daha fazla yaşandığı bayramda daha fazla ilgi görmesi düşünülmekte. Boyner mağazalarının dışında boynerin resmi internet sitesinden de 30 TL karşılığında alınan giyim ürünlerinden oluşan paket hazırlanmakta. Bu iyilik paketleri, Lokman Hekim Sağlık Vakfı aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Boyner Büyük Mağazacılık Kurumsal İletişim Müdürü olan Oya Uzun konuyla alakalı bazı açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamaya göre şuanda 42 bin 65 adet askıda iyilik paketi ihtiyaç sahibine ulaştırıldı. İhtiyaç sahiplerine gerek bizzat gerek ise dijital yollarla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmaktadır.

Önerilen Yazı
Bayramda Sokağa Çıkma Yasağı Olacak Mı

Oya Uzun tarafından yapılan açıklamaya göre Boyner Büyük Mağazacılık olarak hedeflerinin, sosyal yardımlaşma projeleriyle toplumsal bilinci artırarak iyiliği yaygınlaştırmak olduğunu belirtti. “İyiliğin Modası Geçmez” sözüyle faaliyet gösteren bu firma 2016 yılından bugüne değin Askıda İyilik Kampanyasını devam ettirmektedir. Bu yıl yapılan değişikle mağazalardan değil firmanın internet mağazasından alışveriş yapılabilecek.

 

Yorum Yap

Yorum Yap