1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. Borderlands 2 nasıl indirilir – Sevilen Oyun Ücretsiz Oldu

Borderlands 2 nasıl indirilir – Sevilen Oyun Ücretsiz Oldu

borderlands 2

Geçtiğimiz haftalarda GTA 5’i ücretsiz yapıp kullancılara da hediye çeki hediye etmesiyle oyunseverlerin dikkatini fazlasıyla çekmeyi başaran Epic Games, yaptığı jestlerin düzenli bir şekilde devam edeceğini duyurmuştu. Beklenen sonunda oldu, Epic Games Borderlands 2 adındaki oyunu da içeren Borderlands The Handsome Collection isimi paketi tamamen ücretsiz olarak yayınladı. Peki, ücretsiz Borderlands 2 nasıl indirilir? Detaylar yazımızda..

Bütün Oyun Paketi Ücretsiz Oldu!

Özellikle FPS, aksiyon, macera oyunlarını seven oyuncular için en gözde oyunlardan biri olan Borderlands 2, 4 Haziran 2020 saat 18:00 tarihine kadar Epic Games üzerinden ücretsiz olarak indirilebilecek. Bu pakette Borderlands 2’nin yanı sıra oyunu güzelleştiren onlarca DLC paketine de yer verildiğini belirtelim. Bu paketler oyunu daha uzun ve daha keyifli bir hale getiriyor. Epic Games, bu hamlesiyle hem oyuncuları çok sevindirdi hem de ne kadar bonkör bir platform olduğunu aynı zamanda da Steam karşısında güçlü bir rakip olduğunu gösterdi. Borderlands 2 nasıl indirilir? sorusunun cevabını da böylece vermiş olduk.

Haziran ayında ücretsiz olan tüm oyunları önerilen yazımızda görebilirsiniz.

Önerilen Yazı
Haziran Ayında Ücretsiz Alınabilecek Tüm Oyunlar

Epic Games’in iddiası her hafta en az bir oyunu ücretsiz yapıp yanında da farklı hediyeler dağıtmak. Yani önümüzdeki hafta da bir oyun ücretsiz olacak. Ama ücretsiz olan oyun hangi oyun olacak şimdilik bilemiyoruz.

Koronavirüsün dünyadaki seyri gittikçe daha kötüye giderken bizlerin evde kalması için atılan bu tarz adımların tamamını destekliyoruz.

Peki sizler ücretsiz olan oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap