1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Boeing’in İnsansız Yakıt Drone’u MQ-25 İlk Test Uçuşunu Tamamladı

Boeing’in İnsansız Yakıt Drone’u MQ-25 İlk Test Uçuşunu Tamamladı

boeing-drone-mq-25-ilk-test-ucusunu

Boeing ’in İnsansız Yakıt Drone ’u MQ-25 İlk Test Uçuşunu Tamamladı

Teknolojinin ilerlediği noktalarda, hava araçları ile ilgili beklentiler oldukça geniş bir yere sahip oluyor. Sizinle ilgili değişimleri ve bu değişiklikleri ortaya çıkarmak adına, hem çok daha hızlı hem de çok daha estetik bir dil oluşturuyoruz. Boeing tarafından üretilen yeni nesil araçlar, insansız olarak ilerliyor ve yakıt dronu olarak çalışmalarını sürdürüyor. Bu ürünler hava araçları olarak hem çok kolay yakıt sağlayacak hem de olası durumlar için acil durum çözümleri üretmiş olacak. Boeing, Ağustos 2018’de Amerika Birleşik Devletleri Donanması ile “insansız yakıt drone ’u” için anlaşma imzalamıştı ve sonunda drone test uçuşunu tamamladı. Proje tamamlandığı zaman bu hava araçlarından ABD Donanması için dört adet üretilecek.

Boeing, geçtiğimiz senenin ağustos ayında Amerika Birleşik Devletleri Donanması ile 805 milyon dolarlık bir kontrat imzalayarak insansız uçan araçlar üretmek üzerine anlaşmıştı. Boeing’in üretimini üstlendiği otonom yakıt uçağı, bugün ilk deneme uçuşunu başarıyla tamamladı. Kalkış testini başarıyla geçen uçak, havada biraz süzüldükten sonra iniş testini de başarıyla gerçekleştirdi. Şirketin söylediğine göre test uçuşu iki saat sürdü. Uçağın rotası önceden belirlendi ancak uçağın bazı temel işlem ve işlevlerini kontrol etmesi amacıyla birkaç Boeing pilotu ekibe dahil edildi. Testler ise St. Louis Havalimanı’nda gerçekleştirildi.

Bu süreçler içerisinde markanın ve sistemin teknolojik alt yapıları sürekli incelemeler ile hazırlandı. Yazılımsal üretimler ve problemlerin doğrudan çözümü için hemen hemen herkes için bir renk ve tasarım sunulmuş oluyor. Bireysel hizmetleri ve ayrıntılı çalışmaları sizler de takip edebilirsiniz. Kaliteyi ve beklentileri organize etmeniz için sizinle ilgili büyük çalışmaları ortaya çıkarmaktayız. Hemen hemen herkes için büyüttüğümüz çözümler ve farklı fırsatlar ile organize ettiğimiz bu çalışmalar ve yenilikler için tek bir tıklama yeterli olacaktır. Bireysel hizmetlerimiz arasında yer alan aşamalar ve çok daha fazlası için tek yapmanız gereken yenilikçi çözümleri ve ihtiyaçları kullanmanız olacaktır. Daha rahat, daha verimli ve estetik bir çalışma mantığı ile sizin için ürettiğimiz bütün çözümleri kullanabilir ve ortaya çıkarabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 7 ay önce

    selfie droneları vardı onlar da çok hoşuma gitti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir