1. Ana Sayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. BMW, İlk Elektrikli Motorlu iX3 Modelini Duyurdu! Fiyatlar Çılgın!

BMW, İlk Elektrikli Motorlu iX3 Modelini Duyurdu! Fiyatlar Çılgın!

2020-07-14_17-29-41

BMW iX3 olarak çıkan yeni araca hazır mısınız? Marka tarafından düzenlenen bir etkinlikte ve çalışma biçiminde güncel olarak ön plana çıkarılan çok farklı hizmet ve detay var. Bunları güncel olarak görebilir ve incelemeye devam edebilirsiniz. Aşama aşama değişen ve yenilenmeye devam eden bütün ürünler için organize üretilen seçenekleri kullanmanızı öneriyoruz. Güncel olarak üretilen elektrikli motorlu araçlara yönelik çalışmalar, BMW bandının son dönem ön plana çıkardığı seçeneklerden yalnızca birkaçı oluyor. Aşama aşama ilerleyen ve marka bazlı olarak büyüyen BMW, online alışverişler için de kendine has bir tarz üretiyor ve ilerlemeye devam ediyor.

Bu konuda BMW ix3 modelinin oldukça iddialı olması gibi de bir durum var. Elektrikli model zaten temizliğin ve berraklığın simgesi oluyor. Bu yüzden de şirketler elektrikli araçlarla ilgili beklediği beklentiyi en iyi şekilde ön plana çıkarıyor. Elektrik araçlarında motor konusunda daha temiz hareket edildiği için, mavi rengin önemi çok büyük. BMW iX3 ün hareketleri oldukça ilgi çeken bir tarzda ilerlediği için de herkes çok seviyor.

iX3 BMW ile çok daha etkili performans sunacak!

Yukarıda yer alan görsele bakarsanız, ürünün kapalı göbek ızgara tasarımı ile ilerlediğini görebilirsiniz. Mavi renk yapısı ve güncel ızgara seçenekleri ile aracın tasarımına göre bir dinamizm kattığını söyleyebiliriz. Kendiniz için en kaliteli ve en özverili seçenekleri kullanabileceğiniz bu ürünler için tek yapmanız gereken modellere bakmanız. Yeni nesil bir araç olan bu ürün için jant tasarımlarını düşünüyor. Farklı jant tasarımları da görsel bir kalite katıyor. Şirketin söylediğine göre jant tasarımları menzile çok bir etki etmiyor. Etse de max 10. km etki ediyor. İçten yanmalı motorlara göre daha aerodinamik bir yapıda olan bu araç için yüzde beş yapısı ile detaylı çalışma yapabiliyorsunuz.

BMW’nin yeni araç modelinde 286 beygir güç sunuluyor ve 400 nm tork değeri sağlıyor. Araç 100 km hıza 6.8 saniyede ulaşmış oluyor. Bu yüzden en çok saatte 180 km hıza çıkıyor. Şuan için arkadan itiş seçeneği ile ilerleyen bu araç için yakın zamanda belki de 4×4 modeli de çıkacaktır. Merakla araçla ilgili yeni gelişmeleri bekliyor ve insanlara dair bu süreçleri sunmaya devam ediyoruz. Aşama aşama değişen, online olarak ilerleyen ve büyüyen her bir detayı ve fırsatı kendiniz için kullanabilir ve incelemeye başlayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap