1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. BİM Aktüel 3 – 9 Temmuz: Dijitsu 43 İnç LED TV ve Ekstralar!

BİM Aktüel 3 – 9 Temmuz: Dijitsu 43 İnç LED TV ve Ekstralar!

2020-07-02_17-26-34

BİM Aktüel olarak her hafta yeni bir dergi yayınlanıyor. Yayınlanan dergilere göre de sürekli daha farklı ürünleri getiriyorlar. Bu hafta yayınlanan Bim aktüel kataloğun üzerinde teknolojik ürünleri sizin için derledik. Bu haftanın ürünleri arasında en çok ilgi çeken ürün Dijitsu 43 İnç LED TV oluyor ve bu ürünün fiyatı da oldukça uygun şekilde sunuluyor.

BİM tarafından sürekli yenilenen ve her hafta farklı fiyatlarla ve ürünlerle sunulan aktüel dergi ürünlerine gelin birlikte bakalım. En azından teknoloji konusunda satışa sunulan BİM haftanın ürünleri için tek bir tıklama ile seçeneklere göz atabilirsiniz.

Akıllı telefonlar, tabletler, powerbank ürünleri, bluetooth kulaklıklar, USB bellekler ve ekstra olarak sunulan pek çok teknolojik ürün seçeneği ile marka bazlı gelişmeleri sizler de rahatlıkla görebilirsiniz.

Son nesil teknolojik ürünlerle ihtiyaçlarınızı çok daha uygun fiyatlarda karşılayabilirsiniz.

Bim Aktüel katalogda 3 Temmuz 2020 haftası teknolojik ürünler:

  • Dijitsu 43 inç uydu alıcılı LED TV

BİM Aktüel

 

    • Bim Aktüel fiyatı 1.499 TL olarak satışa sunulan bu ürün, dahili uydu alıcısını bünyesinde barındırıyor ve gayet estetik bir yapıda satışa sunuluyor. Dahili Wi-fi adaptörlü, 1 adet usb girişli olan ve 2 adet HDMI özelliklerini barındıran bu ürünün peşin fiyatına 12 ay taksitle satılıyor ve 2 yıl garantisi bulunuyor.
  • PoloSmart 10.000 mAh Güç Bankası 
    • Bu ürünün Bim aktüel fiyatı ise 49,99 TL olarak karşımıza çıkıyor.

BİM Aktüel

Bim Aktüel ürünleri arasında bu tarz pek çok ürün olduğu için ihtiyaçlarınıza göre düzenli takip yaparak hemen sipariş verebilirsiniz. Bu konuda yapılacak olan alışverişler ve ürün fiyatları için kendinize göre daha farklı ve fazla seçeneğe dahil olabilirsiniz.

Bim tarafından sunulan ürünlerin garanti işleriyle de yine Bim ilgileniyor ama doğrudan anlaşmalı teknik servisler de bu ürünlere göz atıyor. Bu yüzden BİM ile ilgili bağlantılar dışında yine ekstra teknik servis hizmetlerinden faydalanmak için anlaşmalı teknik servislerden hizmet almanız çok daha önemli olacaktır. Zaman kaybetmeyin ve sizler de bu süreçleri en iyi şekilde inceleyin. Sitemizde haftalık olarak paylaşmak istediğimiz bu aktüel katalog, en azından sağlıklı ve güvenilir alışveriş ortamı olan Bim için önemli bir duyuru olacaktır. Bizi takip ederek yeni ürünlere göz atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap