1. Ana Sayfa
  2. Manşet
  3. Bedava Monster Notebook Fırsatını Kaçırmayın

Bedava Monster Notebook Fırsatını Kaçırmayın

monster-bedava-notebook
2

Günümüzde bilgisayar fiyatlarının yükselmesiyle beraber, bilgisayar almakta bir hayli güçlük çekiyoruz. Özellikle piyasaya yeni çıkan oyunları oynamak isteyen gençler, oyun bilgisayarı alma konusunda daha fazla sıkıntı çekiyor. Bu aşamada da Monster, gençler için yeni bir fırsat ortaya çıkardı. Bedava Monster Notebook kazanacağınız kampayanın detaylarını sizlerle paylaştık.

Bedava Monster Notebook Kampanyası Başladı

Geçtiğimiz senelerde de kampanya ve fırsatlarıyla gün yüzüne gelen Monster, yeni Notebook dağıtma kampanyasına başladı. Notebook alabilmek için babanızı yaratıcı bir şekilde ikna edip videoya çekebilirseniz, yaratıcılığınız beğenildiği taktirde siz de bedava bir notebook kazanabilirsiniz. Peki yeni kampanyaya katılım şartları nasıl olacak?

Kampanyaya Nasıl Katılabiliriz?

Kampanyaya katılmadan önce Monster’ın Instagram hesabına girerek, yeni kampanyaya yine göz atabilirsiniz. 16 – 21 Haziran tarihleri arasında babanızı, size bir Monster Notebook almaya ikna ederseniz ve ikna kabiliyetiniz de fazlasıyla yaratıcı olursa, kısa yoldan bedava bir Notebook sahibi olabilirsiniz. Çekeceğiniz birkaç saniyelik videoda özgün olmalı ve yaratıcılığınızı konuşturmalısınız. Eğer bunu başarabilir ve doğal bir şekilde babanızı ikna ederseniz, yarışmayı kazanabilirsiniz.

Önceki Kampanyalara Göz Atabilirsiniz

Oyuncu bilgisayarı dünyasının kralı olarak nitelendirilen Monster, geçtiğimiz zamanlarda da mükemmel kampanyalar yaratarak birçok insanı bilgisayar sahibi yapmıştı. Mükemmel kampanyalara bir yenisi daha eklendi ve iş artık babanızla sizin aranızda geçiyor. Ne kadar yaratıcı olursanız olun, firmanın yaptığı son kampanyaları ve kazanan videolarını incelemenizi öneririz.

Tabii ki kazanan videoları inceleyerek oradaki fikirleri uygulamanızı önermiyoruz. Yalnızca yarışmanın işleyişi hakkında fikirler edinerek, aynı uyumda ve yüksek yaratıcılıkta bir video hazırlayabilirsiniz. Çok fazla zaman geçmeden hemen babanızı ikna edin, firmanın Instagram profilini ziyaret edin ve kampanyaya katılın. Belki de herkesin hayali olan Monster Notebook, bedava şekilde sizin olabilir.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Boş iş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir