1. Ana Sayfa
  2. Genel Haberler
  3. Bayramda Sokağa Çıkma Yasağı Olacak Mı

Bayramda Sokağa Çıkma Yasağı Olacak Mı

Bayramda Sokağa Çıkma Yasağı Olacak Mı
1

Corona virüsü salgını neticesiyle sokağa çıkma yasağı ilan edilmişti. İnsanlar tarafından da Ramazan Bayramı boyunca Sokağa çıkma yasağı hakkında meraklar artış gösterdi. Peki, Bayramda Sokağa Çıkma Yasağı Olacak Mı. Gözler yarın yapılacak kabine toplantısına dikildi.

11 Mayıs tarihinde düzenlenmiş olan kabine toplantısında Recep Tayyip Erdoğan ulusa seslenmişti. Tüm Türkiye Erdoğan’ı dinlerken 16-17-18 ve 19 Mayıs tarihinde sokağa çıkma yasağı ilan edilmişti. Şimdi gözler yarın düzenlenecek kabine toplantısına dikildi. Bayramda sokağa çıkma yasağı var mı? Yarın öğreneceğiz.

Önerilen Yazı
ABD ve Çin Arasındaki Gerilim Teknoloji Sektörünü Etkileyecek

Bayramda Sokağa Çıkma Yasağı Olacak Mı

Ramazan ayının son günlerine gelirken, bugünlerde Corona Virüsü Salgını önlemleri kapsamında Bayramda sokağa çıkma yasağı olur mu olmaz mı henüz net bir cevap verilmedi. İnternet üzerinden sıklıkla araştırılan konulardan olan sokağa çıkma yasağı henüz belirsizliğini korumaya devam ediyor. Yarın gerçekleştirilecek kabine toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kararı açıklaması bekleniyor. Her pazartesi gerçekleştirilen kabine toplantısı sonrası hep yeni kararlar alınıyor. En son geçen haftaki toplantıda 4 gün yasak ilan edilmişti.

Bayramda sokağa çıkma yasağı olur mu olmaz mı konusunda henüz resmi bir açıklama gelmedi. Resmi bir açıklama geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Teknositesi olarak sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Siz de bizi takipte kalarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Bize göre Mayıs ayının son sokağa çıkma yasağı olabilir. Elbette bu sadece bir tahmin. Geçtiğimiz günlerde 9 gün yasak olur mu diye düşünülse de Cumhurbaşkanı’nın buna pek sıcak bakmadığını düşünüyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap