1. Ana Sayfa
  2. İncelemeler
  3. Bataryası Çıkabilen Telefon Yeniden Hayatımızda! Galaxy A01 Core Piyasaya Çıktı

Bataryası Çıkabilen Telefon Yeniden Hayatımızda! Galaxy A01 Core Piyasaya Çıktı

Bataryası Çıkabilen Telefon Yeniden Hayatımızda! Galaxy A01 Core Piyasaya Çıktı

Bataryası çıkarılabilir telefonlar kısa bir süre önce hayatımıza veda etmişti. Ama artık yeniden hayatımıza girmeye hazırlanıyor gibi. Bataryası Çıkabilen Telefon Yeniden Hayatımızda! Galaxy A01 Core Piyasaya Çıktı 

Bataryası Çıkabilen Telefon Yeniden Hayatımızda! Galaxy A01 Core Piyasaya Çıktı

Uygun Fiyatlı Telefonlar kategorisinde yer alacak olan Samsung Galaxy A01 Core telefonun özellikleri ve tasarımı piyasaya çıkarıldı. Bu gibi yeni projelere imza atmak isteyen Güney Koreli firmanın planları nelerdir?

Samsung Galaxy A01 Core Özellikleri

Kısa süre önce GeenBench testinde ortaya çıkan isimsiz bir model ortalığı karıştırmıştı. Bu model bir süre sonra Galaxy A01 adıyla karşımıza çıktı. Gücünü 1.5 GHx hızıyla çalıştırılan ve 4 adet çekirdeğe sahip olan MeaiTek MT6739 işlemcisinden alan telefon çekirdek testinden 542 puan aldı.

Bu telefonda karşımıza çerçevesiz ekran, damla çentikli tasarım ve delikli kamera gibi alışılan herhangi bir özellik bulunmamaktadır. Telefona dikkatli bir şekilde baktığımızda karşımıza ekran panelinin altını ve üstünü kaplayan büyük bir çerçeve çıkıyor.

Çerçevenin üst kısmında ise bir adet ön kamera, bir adet hoparlör bulunuyor. Arka tarafta ise sol üst köşede dikey bir biçimde hizalandırılmış olan bir kamera bulunuyor.

Ekran çözünürlüğü 1480 x 720 olan telefonun ekranı HD Plus teknolojisi ile destekleniyor. Son olarak 1 GB RAM’a ve 5 inç büyüklüğüne sahip olacağı iddia edilen telefon giriş seviyesinde bir telefon olarak karşımıza çıkacak gibi gözüküyor.

Önerilen Yazı
Oppo Reno 3A İnceleme – Özellikleri ve Fiyatı

Yorum Yap

Yorum Yap