1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Badoo Hesap Silme İşlemleri İçin Gereken Basit Yöntemler

Badoo Hesap Silme İşlemleri İçin Gereken Basit Yöntemler

Badoo Hesap Silme

Dünya’da en çok kullanılan uygulamalardan olan Badoo uygulaması kullanıcıları için Badoo hesap silme işlemleri nasıl gerçekleşir? Açıklıyoruz.

Badoo Nedir?

Dünyada en çok kullanılan arkadaşlık siteleri arasında Badoo, ilk 5’e giren önemli sosyal ağlardan bir tanesidir. Kendi profilinizi oluşturarak ve kendinizi tanıtarak diğer kullanıcılar ile iletişime geçebildiğiniz bu ağ üzerinden arkadaşlıklar edinmeniz konusunda destek veriliyor.

Milyonlarca kişinin kullanmış olduğu bu uygulama üzerinden yalnız kalmanız neredeyse imkânsız diyebiliriz. Ülkemizin dışında diğer ülkelerin insanlarıyla da iletişime geçerek arkadaş olabilirsiniz. Oldukça eğlenceli bir uygulama olan Badoo, sizlerin sosyal yaşantılarına önem katacak.

Sadece telefonunuza indirip profilinizde kendinizi tanıtmanız bu büyük ağ ortamına katılmanıza yetecektir. İstediğiniz ülkeyi seçerek o ülkenin insanlarına özel mesajlar gönderebilir ve muhabbete başlayabilirsiniz. Ancak bu uygulamadan hesaplarını silmek isteyen kullanıcılar da elbette bulunuyor.

Bizlerde bu seçime yardımcı olmak amacıyla Badoo hesap silme işlemleri hakkında genel bilgileri paylaşıyoruz.

Badoo Hesabı Silmek İçin Gereken İşlemler

En iyi arkadaşlık siteleri arasında yer alan Badoo uygulamasının hesap silme işlemleri gayet kolay. Badoo hesabını silmek isteyen kullanıcılar şu yol üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilirler;

  • Badoo hesabına giriş yapılır.
  • Giriş işlemi yapıldıktan sonra sağ üst kısımda yer alan ayarlar yazısına tıklanır.
  • Açılan sayfanın en alt bölümüne geldikten sonra hesabı sil yazısına tıklanır.
  • Bu işlemin ardından Badoo sitesi kararınızdan vazgeçmeniz için birkaç farklı teklif sunacaktır.
  • Teklifler göz ardı ederek hesabı sil kısmına tıklanır ve işleme devam edilir.
  • Bu bölümde açılan sayfada güvenlik prosedürü adı altında kutucuk içerisine hesap şifresi yazılması istenir.
  • Hesap şifresinin girilmesinin ardından doğrulama kodu onaylanır.
  • Onaylama işleminden sonra ekranda hesap silme işleminin tamamlandığını belirten bir bilgi görünür.

Bu sayede Badoo uygulaması hesabı tam anlamıyla silinmiş olacaktır. Ama hesap silme işleminden vazgeçilmesi durumunda gerekli olan bütün işlemler kişilerin e-posta adresine gönderilerek bildirim sağlanır. Böylece belirtilen işlemler öğrenildikten sonra tekrar Badoo hesabına geri dönüş yapılabilir.

Önerilen Yazı
Facebook Hesabı Silme İşlemleri

Badoo hesabı silme işlemleri gördüğünüz üzere gayet basit yöntemlerden ibaret. Herkes kolaylıkla bu işlemleri yerine getirerek Badoo hesabını tamamen silebilir. Gerekli olan sadece istenen prosedürleri doğru ve eksiksiz bir şekilde yerine getirmektir.

 

 

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap