1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Avengers Oyununda Nihayet O Özellik Paylaşıldı! (Video)

Avengers Oyununda Nihayet O Özellik Paylaşıldı! (Video)

2020-07-05_08-02-10

Avengers dünyasına dair oldukça geniş bir alt yapı yaratan oyun için, güncel seçenekler sürekli görülüyor ve ön plana çıkmaya devam ediyor. Sizinle ilgili olarak da bu seçenekleri kullanmak ve detaylandırmak istiyoruz. Yapılacak olan her bir çalışma ve seçenek adına, güncel olarak tanıtılan yeni özellikler oyunlarla ilgili beklentiyi artıyor ve herkes için büyük bir beklenti dünyası oluşturuyor. Team Finishers isimli bir özellik ile duyurulan bu çalışma sayesinde klipte duyulan heyecan için oyunlara dair çok daha fazla şey görüyoruz.

Hem yapımında, hem animasyonunda hem de filmlerinde ve oyunlarında kendi öz hallerini koruyan oyun için söyleyecek çok fazla şey var gibi görünüyor.

Avengers
Avengers

Videoyu izleyince Thor ile Hulk’ın önemli bir şekilde robot düşmanını animasyonlu olarak görüyoruz ve nasıl öldüğüne şahit oluyoruz. Sadece bazı şeylere şahit olamıyoruz. Team finishers özelliğinin aktifleştirilme sürecinin nasıl olduğunu bilmiyoruz. Canlı bir düşmanın ne şekilde yok edildiğini görmeye çalışıyoruz.

Avengers için Marvel paylaşımı şu şekilde!

Hem video olarak hem de detay olarak her şey aşağıdaki Twit ile ön plana çıkarıldı. Bu twitten sonra anlatılanların çoğunun yapılması amacıyla, markalar ve firmalar kendine göre has ve özverili bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor oldu.

 

Bu paylaşımla birlikte özel bir yapı sağlayan oyun, yine güncel seçeneklerle ön plana çıkmaya devam ediyor. Son geliştirici ekip tarafından yapılan duyuruya göre fragmanlar da sürekli geliyor imiş. Hulk düşmanlarını daha net gördüğümüz yeni fragman hepimize bir cevap verir nitelikte olduğunu söylemeden etmeyelim.

Bir de oyunda yeni olan ve herkesin merakla beklediği Pakistan asıllı Müslüman karakterimiz de var. Kamala Hkan da oldukça çok merak ediliyor. Çizgi romandan uyarlanan ve bu konuda ön plana çıkarılan bu karakter, çizgi romanda çok beğeniliyordu. Bakalım oyunda nasıl bir beğeni alacak ve gerçekten sevilecek mi?

Oyun herkes tarafından ilgi çekiyor ve bu sayede daha çok kişiye ulaşıyor. Bir neslin rüyalarını süsleyen karakterlerin tekrar birleşme dönemini anlatan ve hatta kendi içinde de farklı klasmanlara ayrılan bu oyun için aslında söyleyecek çok fazla detay var. Bunu da yaparken kesinlikle en öncelikli şekilde görebiliyor ve incelemeye devam edebiliyoruz. Profesyonelliğin, hizmet seçeneğinin ve oldukça güçlü seçimler sağlayan bütün detayların online olarak tanıtıldığı oyun için, sitemizde de yeni güncellemeleri sunmaya devam edeceğiz.

Yorum Yap

Yorum Yap