1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Avatar 2 Filmi Çekimleri Yeniden Başlıyor

Avatar 2 Filmi Çekimleri Yeniden Başlıyor

Avatar 2 Filmi Çekimleri Yeniden Başlıyor

Yıllar öncesinde Avatar filmiyle akıllarımıza kazınmış olan filmin çekimleri Yeni Zelanda da yapılmaktaydı. Oldukça beğenilen Avatar filminin ikinci serisi de piyasaya çıkmak için hazırlıklarına başlamıştı. Avatar 2 Filmi Çekimleri Corona virüsü salgını sebebiyle çekimleri durdurulmuştu. Avatar 2 Filmi Çekimleri Yeniden Başlıyor

Avatar 2 Filmi Çekimleri Yeniden Başlıyor

Avatar 2 Filmi çekimleri corona virüsü sebebiyle durdurulmuştu. Filmin yapımcısı tarafından yapılan açıklamaya bakıldığında çekimlerin tekrar başlayacağı belli oldu. 10 yılı aşkındır beklediğimiz Avatar filminin yeni çekimleri 25 Mayıs tarihinden itibaren başlayacak. Çekimlerin yeniden başlayacağı haberini duyuran yapımcı, bununla beraber film içerisinde yer alacak olan iki teknenin görselini de paylaştı. Filmin içerisinde kullanılacak teknelere Matador ve Picador adı veriliyor. Bu teknelerin film içerisinde nasıl bir rol oynayacağı şuan için bilinmemektedir.

Avatar filmi çekimleri Corona virüsü salgını ortaya çıkar çıkmaz durdurulmadı aslında. Geçtiğimiz mart ayı ortasında çekimleri durdurulan filmin çekimleri yeniden başlayacak. Yeni Zelanda hükumetinin yapımlarına tekrardan izin vermesi üzerine hız kazanarak çekimleri başlatma kararı aldılar. Her ne kadar çekimler esnasında aksaklık yaşanmış olsa dahi filmin yönetmeni James Cameron çekilen sahnelerin görsel efektleri üzerinde çalışarak açığı kapatmaya yönelik adımlar attı.

Önerilen Yazı
En Çok İzlenen 10 Netflix Dizisi Açıklandı

Avatar 2 Oyuncu Kadrosu

Avatar filmi ilk filminde olduğu gibi son derece sağlam oyuncu kadrosuyla karşımıza çıkıyor. Önceki filmde yer alan

  • Sam  Worthington, 
  • Zoe Saldana,
  • Sigourney Weaver
  • Stephen Lang
  • Kate Winslet,
  • Vin Diesel,
  • Michelle Yeoh,
  • Jemaine Clement bazı yeni bazı eski isimlerle karşımıza çıkacak olan Avatar 2’yi merakla bekliyoruz.
Yorum Yap

Yorum Yap