1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Aşk 101 Dizisi Oyuncularından Eşcinsellik İddialarına Yanıt Geldi

Aşk 101 Dizisi Oyuncularından Eşcinsellik İddialarına Yanıt Geldi

ask101

Geçtiğimiz aylardan beri gündemden düşmeyen Netflix’in başarılı dizisi Aşk 101 hakkında polemikler devam ediyor. Son günlerde de eşcinsellik bağlamında gündeme gelmeyen devam eden yeni dizinin oyuncularından konuyla ilgili açıklamalar yapıldı. Yapılan açıklamalar göre dizideki Osman karakterinin eşcinsellikle hiçbir ilgisi bulunmuyor. Peki Aşk 101 dizisi oyuncuları bu konuda ne dedi?

Aşk 101 Dizisi Oyuncularından Eşcinsellik Açıklaması

Geçtiğimiz günlerde Cüneyt Özdemir tarafından sunulan bir canlı yayın programına bağlanan Tanıtım ve Medya Başkanı olan Mahir Ünal, yeni dizi hakkında birtakım açıklamalarda bulunmuştu. Ünal’ın açıklamalarına göre Aşk 101 dizisindeki Osman karakteri eşcinsel bir karakter barındırıyordu. Yaptığı açıklamalarda ‘’Bu durum normal görülebilir ama insanın eşcinsel kimliğinin kamu ahlakına uymaması bambaşka bir durumdur’’ ifadelerine yer veren Ünal, eşcinsellik durumunun pek göz önünde bulundurulmaması gerektiğini söylemişti.

Söylentilerin üzerine dizi oyuncularından yeni açıklamalar geldi. Twitter’da Kerem karakterine hayat veren Kubilay Aka attığı bir tweet ile ‘’Yıl oldu 2020 diğer yandan yalan haberler öbür yanda cinsiyetçilik yapanlar’’ sözlerine yer verdi.

Kubilay Aka Tweetin Devamını Getirdi

İlk attığı tweet’den hemen sonra yeni bir tweet atan Aka, devamında ‘’Değerli büyüklerim, bu ülkede hayvanlara ve kadınlara tecavüz ve şiddet uygulanıyor. Biraz anlayış gösterin. Hangisi daha çok yakışıyor?’’ ifadelerine de yer verdi.

Osman karakterinin eşcinsel olmadığını dile getiren ve ortaya çıkan söylemleri yalanlayan Kubilay Aka, düşünülmesi gereken daha farklı sorunlar olduğunu da dile getirdi. Twitter gündeminde yapılan açıklamaya da herhangi bir yerden yanıt verilmedi. Ancak polemiğin devam etmesiyle birlikte, daha da farklı atışmalar yaşanabilir.

Yayın hayatını başarıyla sürdüren dizi hakkında yeni gelişmeler oldukça sizlere yeniden bilgi veriyor olacağız.  Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap