1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Aşk 101 2. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu Mu?

Aşk 101 2. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu Mu?

Aşk 101 2. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu Mu?

Netflix Dizileri arasında yer alan ve oldukça sevilen Aşk 101 dizisi kısa süre içerisinde Netflix Türk Dizileri arasında yer almayı başarmıştır. İlk sezonu 8 bölümden oluşan dizi 24 Nisan tarihinden beri yayında. Sevenleri tarafından Aşk 101 2. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu Mu? sorusu sorulmaya başlandı.

Aşk 101 2. Sezon Konusu

1998 yılında başlayarak günümüze kadar ulaşan aşk hikayesini konu edinen Aşk 101 dizisinde sevdiği öğretmenleri okulda tutmak üzere plan yapan 17 yaşlarında olan bir grup asi gencin hikayesi konu edinmektedir. Öğretmenlerini yeni basketbol hocalarına aşık etmek üzere işe koyulan gençler bu süreç içerisinde asıl aşkı kendileri fark ediyor.

Eğer filmin ikinci sezonu, ilk sezonun devamı niteliğinde olacaksa, son bölümde kapıyı çalan kişinin Kerem ya da Osman mı olduğunu öğrenebilir.

Aşk 101 2. Sezon Oyuncu Kadrosu

Aşk 101 2. Sezon yayın tarihi henüz belli olmamakla beraber oyuncu kadrosunda olacak kişiler belli oldu. İşte, oyuncu kadrosu:

  • Kubilay Aka,
  • Alina Boz,
  • Bade İşcil,
  • Tuba Ünsal,
  • Pınar Deniz,
  • Kaan Urgancıoğlu

Aşk 101 2. Sezon Yayın Tarihi

Aşk 101 dizinin her biri 45-50 dakikalık 8 bölümden oluşuyor. İlk sezonu 24 Nisan 2020 de Netflix de yayınlanan dizinin ikinci sezonu için kapı açık bırakılmıştı. Final bölümünün ardından Netflix’in diziyi başka bir sezon için daha yenileme ihtimaline kesin gözüyle bakıyoruz.

Henüz resmi bir tarih açıklaması yapılmasa bile Aşk 101 2. sezon konusunda eğer bir değişiklik yaşanmazsa 2021 yılı içerisinde gelmesini bekliyoruz. Konuyla alakalı yeni gelişmeler olduğu takdirde TeknoSitesi olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takipte kalarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aşk 101 Fragmanı

Önerilen Yazı
İzlemesi Keyifli Animasyon Filmleri

 

Yorum Yap

Yorum Yap