1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Apple Watch Series 6 ve Watch SE Türkiye’de Satışa Sunuldu

Apple Watch Series 6 ve Watch SE Türkiye’de Satışa Sunuldu

apple_wtch_6_ve_watch_se

Apple tarafından geçtiğimiz aylarda yapılan lansman ile birlikte açıklanan yeni ürünler bugün itibariyle Türkiye’de satışa sunuldu. 15 Eylül tarihinde gerçekleşen lansman ile birlikte tanıtılan yeni Apple Watch serileri Türkiye’de satışa sunuldu. Lansman tarihinden 1 ay sonra Türkiye gelen saatler alıcıları ile buluşacak.

Yeni Modeller Çağ Atlatıyor

Apple en az telefonlar kadar üzerinde durduğu Apple Watch saatleri konusunda da bu sene iddialı bir giriş yaptı. Yapılan yeni tasarım saatlerde hem tasarım hem de teknolojik anlamda birçok yenilik var. Apple Watch saatlerinin simgesi olarak kabul edilen Series 3 satışı devam ederken Series 4 ve 5’in satışları piyasadan kaldırıldı.

Apple Watch SE

Bu sene Apple geçtiğimiz senelere göre saat konusunda iki farklı seçenek ortaya koydu. İlk seçenek olan Apple Watch SE daha mütevazi olarak adlandırılıyor. Hem özellikleri bakımından hem de satış fiyatı olarak ikinci saate göre daha düşük olan Apple Watch SE alıcıları ile buluşmaya hazırlanıyor. Apple Watch SE fiyatı özellikle de ülkemizde öne çıkacak saatler arasında yer alıyor. Fiyat olarak ise 40 mm’lik modeli 2.699 TL bir fiyat etiketine sahipken 44 mm’lik büyük modelin fiyatı ise 2.949 TL olarak belirlenmiş.

Apple Watch Series 6

Apple bugün resmi sitesinden duyurduğu akıllı saatin Türkiye satış fiyatını duyurdu. 3.799 TL olan başlangıç fiyatı ile birlikte alıcısını bekleyen teknoloji üstünü akıllı saatin büyük modeli ise 4.040 TL olarak belirlendi. Klasik spor kordonu ile kutusundan çıkan akıllı saat fiyat performans olarak en iyi saatler arasında yer alıyor. Yeni tasarımlı kordonlar ile birlikte harika bir ikileme sahip olacak olan Apple Watch Series 6 sizleri bekliyor.

Apple Watch Series 6 ve Series SE Farkları

 

Apple Solo Loop ve Kayış Fiyatları

Apple Watch Series 6 ve Watch SE modellerinin satış fiyatları açıklanıp bugün satışa sunulmaya başlandı. Saat fiyatlarından sonra yeni kordon modellerinin de satışa sunulduğu görüldü. Solo Loop olarak bilinen ve 7 farklı renk seçeneğine sahip olan kordon 399 TL’ye satışa sunuldu. Lansmanda mavi rengiyle gördüğünüz Örgü Solo Looplar ise 5 farklı renk seçeneğiyle birlikte 899 TL olarak satışa sunuldu.

Yorum Yap

Yorum Yap