1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Apple Watch Benzeri Akıllı Saat! Üstelik 200 TL!

Apple Watch Benzeri Akıllı Saat! Üstelik 200 TL!

smarti

Son zamanlarda giyilebilir teknoloji ürünlerinin artmasıyla beraber, bu teknolojiler teknoloji pazarında çokça yer almaya başladı. Özellikle Apple Watch ürünlerinin popüler olmasıyla beraber, hepimiz bu parayı verip de orijinal ürünler alamıyoruz. Biz de akıllı saat kullanmayı seven kullanıcılar için, tıpkı Apple özelliklerini taşıyan bir akıllı saati inceledik. İşte 200 TL değerindeki Smart Watch T500 modelinin özellikleri.

Apple Watch Benzeri Smart Watch T500

Akıllı saat kullanmak isteyen kullanıcılar, yüksek fiyatlarla orijinal ürünlere sahip olamıyorlar. Tabii ki bu aşamada da işin içine ya yan sanayi ürünler giriyor, ya da uygun fiyatlı kaliteli modeller. Kaliteli model demişken Apple Watch’ın özelliklerini taşıyan Smart Watch T500 modeli de uygun fiyatlı kaliteli modellerden diyebiliriz.

Çin menşeili ürün kullanıcılara 34 MB RAM alanı sunarken cihaz Android 5.0 işletim sistemi ve i OS 9.0 işletim sistemi telefonlarına rahat bağlanarak işlem yapabiliyor. Ayrıca 128 MB dahili depolama alanı sunan akıllı saat MTK 2502 işlemcisinden de gücünü alıyor. Ekran bakımından 240 x 240 piksel çözünürlükle bizleri karşılayan model HD IPS ekran yapısıyla da karşımıza geliyor.

Kalp atış sensörü, telefon kontrolü, Bluetooth müzik çalma ve adımsayar gibi özellikler barındıran model 210 mAh pil kapasitesi sağlıyor. Ayrıca çoklu dil paketiyle gündeme gelen model Türkçe dilini de otomatik olarak destekliyor.

Smart Watch T500 Fiyatı

Apple ürünleriyle birebir özellikler taşıyan akıllı saatin fiyatı da 150 – 200 TL bandında diyebiliriz. Üstelik kaliteli kordonla gelen modelin kordonu değişebilirken, model fazlasıyla tutuluyor diyebiliriz. Eğer siz de akıllı saat kullanmayı seviyor ve yüksek ücretler ödemek istemiyorsanız Smart Watch T500 modelini rahatlıkla satın alarak kullanabilirsiniz. Siz de artık orijinal akıllı saatlere yüksek fiyatlar ödemeden sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap