1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. Apple Kart Çok Yakında Geliyor

Apple Kart Çok Yakında Geliyor

Apple kart

Apple tarafında yapılan bir açıklamaya göre “önümüzdeki haftalarda” faizsiz bir ödeme planı içeren Apple Kart Geliyor.Amerika Birleşik Devletleri merkezli Teknoloji devlerinden Apple rakiplerine çok farklı bir yöntem ile meydan okuyarak rekabeti farklı bir boyuta taşıyor.

Apple Kart’ın Ayrıntıları

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre ; “Apple Kard ile kredi kartını tamamen yeniden keşfettiklerini belirterek. Bilgilerimizin iPhone’umuzda tutarak, güzel bir şekilde düzenlenmiştir . Ücretleri kaldırdık ve daha az faiz ödemenize yardımcı olacak araçlar geliştirdik.  Face ID, Touch ID ve Apple Pay gibi gelişmiş teknolojiler size yeni bir gizlilik ve güvenlik seviyesi sunar.”  Şeklinde olmuştur.

Mac’ler, iPad’ler, iPad klavyeleri, Apple Pencil ve Mac XDR Ekran monitör için Apple’ın 12 aylık faizsiz ödeme planı kapsamındaki bazı ürünler. AirPods , Apple TV ve HomePod için altı ay faizsiz başka bir plan sunacak . Ürüne göre farklı ödeme planları ile tüketiciye sunulması bekleniyor. Masraflar, müşterinin aylık Apple Kard faturasına eklenecek ve ödemeler iPhone’un Cüzdan uygulamasındaki Apple Kard bölümünden ödenebileceği ön görülüyor.

Apple Card, iPhone’unuzda Cüzdan uygulamasında yaşıyor. Bir dakika kadar kısa bir sürede kaydolabilir ve hemen Apple Pay ile kullanmaya başlayabilirsiniz. İşlemleriniz, ödemeleriniz ve hesap bilgilerinizin tümü tek bir yerde olup, bunları yalnızca siz görebilirsiniz. Ödemelerinizi doğrudan Cüzdan uygulamasında bile yapabilirsiniz – tutarınızı seçin, simgesine dokunun ve işlem tamamlandı.

Apple Kart İle Günlük %2 Kazan

Apple kartları Apple Pay ile kullanarak yapılan her türlü harcama ve alışverişlerinizde %2  nakit kazanma imkanı sunuyor. Her hangi bir ön koşul şart limit veya puan biriktirmek yok. Her alışverişinizde yapmış olduğunuz harcamanın %2 miktarı kadar anında hesabınıza bakiye yükleniyor. Yüklenen bakiyeyi her zaman dilediğiniz gibi istediğiniz zaman harcama imkanı sunuyor.

Apple Kartın Çıkış Tarihi

Net olarak Apple kartın çıkış tarihi henüz bir muamma olsa da, Apple şirketinde bazı yöneticiler  tarafından edinilen bilgilere göre; Apple, yeni Apple Kart hizmetini “önümüzdeki haftalarda” tanıtmayı planlıyor.

Faizsiz ödeme yolu ile teni bir Apple almak isteyenlere kolaylık sağmak ve ürünlerini daha kolay bir yoldan satarak rekabette farklı bir boyuta girmeyi hedefliyor. Ayrıca Apple Kart sadece Apple sahipleri tarafından kullanılabilecek. Kart için hiç bir ek ücret alınmayacağını ve bu gibi ekstra hiç bir ek ödemelerin olmayacağı yine şirket yetkilileri tarafında bildirildi. Böylelikle bir Apple ürünü sahip olmayan tüketiciler hiç bir kredi kartına ihtiyaç duymadan fazladan ücret ödemeden kolaylıkla dilediği ürüne sahip olabilecek.

Yorum Yap

Yorum Yap