1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Apple iPhone 12 Tanıtım Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu!

Apple iPhone 12 Tanıtım Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu!

2020-07-25_13-01-38

Akıllı telefon dünyasının en çok beklenen markalarından olan Apple iphone 12 için tanıtım tarihinde karar kıldı. Bu konuya dair yeni nesil telefonların herkes tarafından beklenmesi ve merakla karşılanması durumunu rahatlıkla görüyor ve ön plana çıkarıyoruz. iHacktu isimli twitter kullanıcısı, bu konuya dair farklı bir düzenleme ortaya çıkardı diyebiliriz. Farklı etkinlikler düzenleyecek olan Apple, bu konuyla ilgili de seriyle ilgili seçenekleri ön plana çıkardı.

8 Eylül tarihinde çıkarılacak olan Apple 12 için 2 aydan kısa süre içerisinde yapılacağı düşünülen etkinlik online olarak da tanıtılıyor. iHacktu Pro isimli Twitter kullanıcısı, 8 Eylül’de gerçekleştirilecek olan etkinlikte 5G destekli yeni iPhone’ların, yeni Apple Watch’un, AirPower’ın ve iPad’in tanıtılacağını ve bu etkinliğin çevrimiçi olarak gerçekleştirileceğini iddia etti.

Bu konuya dair yapılan diğer araştırmayla birlikte söz konusu bu hesap, şirketin 27 Ekim tarihinde başka bir etkinlik daha düzenleyeceğini söyledi. Apple, bu etkinlikteyse iPad Pro ve MacBook serilerinin çıkışı gerçekleştirecek. Yeni MacBook modelleri MacBook ve 13 inç MacBook Pro, şirket içerisinde geliştirilen bir işlemciden gücünü alacak. Şu an için bu etkinliğin çevrimiçi olarak mı yoksa fiziksel olarak mı gerçekleştirileceği bilinmiyor.

Apple iPhone 12 için yeni tanıtımlar da yolda!

Yapılacak yeni tanıtımlar hepimizi etkileyecek türden bir çalışma üretiyor ve süreçleri çok daha hızlı bir şekilde organize etmemizi sağlıyor. Bu sayede etkinliklerde kullanılmak üzere ön plana çıkarılan Apple Glass ürünleri için detayların tamamını kullanabiliyor ve ön plana çıkarabiliyoruz.

Söylentiler ve iddialar ile ilgili olarak değişen bir seçenek bizlere de bir netlik sunuyor. Bir gözlük modelinin de buradan çıkarılacağını söyleyebiliriz. 499 dolar olarak satışa sunulması beklenen Apple Glass için 3 bin 417 TL olacak olan ücretler yine karşımıza çıkacak.

Bu sene çıkış yapacak olan yeni nesil iPhone modellerinin Apple tutkunları arasında heyecan yaratmasının sebeplerinden bir tanesi 5G bağlantı desteği. iPhone 12 ailesi, 5G desteğine sahip ilk iPhone serisi olacak. Son olarak Apple’ın söz konusu bu etkinliklerle ilgili herhangi bir resmi açıklamada bulunmadığını hatırlatalım. Bu konuyla ilgili yeni fiyat bilgilerini de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum Yap

Yorum Yap