1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Apple iOS 13.1.1 Güncellemesini Yayınladı

Apple iOS 13.1.1 Güncellemesini Yayınladı

ios-13-1-1-guncellemesi-cikti

Apple, Batarya ve Klavye Sorununu Çözen iOS 13.1.1 Güncellemesini Yayınladı

Apple tarafından merakla yeni güncellemeler bekleniyordu. Malumunuz iOs 13 güncellemesi ile birlikte pek çok telefonda klavye sorunu olmuştu ve bununla birlikte şarj ile ilgili sıkıntıları da insanlar yaşamaya başlamıştı. Yeni güncelleme ile bu sorunların hepsini çözmüş olan marka, çok daha sağlıklı bir çalışma sistemi ortaya çıkararak kendi kalitesini ve büyüyen yeniliklerini sürdürmeye devam ediyor. Peki ama bu güncelleme neler içeriyor? Apple iOS 13.1.1 güncellemesi ile ilgili merak edilenleri sizin için ön plana çıkarıyoruz. Bildiğiniz gibi marka bazlı ilerlemeler ve yenilikler içerisinde herkesin ortaya çıkardığı bir liste ve fırsat var. Bunları çok daha sağlıklı, çok daha özverili ve yenilikçi bir dilde kullanmanız sizin işinizi de kolaylaştıracaktır. Geç kalmayın ve farklılıkların tamamını incelemeye ve ön plana çıkarmaya devam edin. Burada amaç tamamen sizinle ilgili bir yenilik üretmek ve bu yenilikleri ortaya çıkarmak olacaktır.

Apple, iphone
Apple

Bireysel çalışmalar, ihtiyaçlar ve aşama aşama büyüyen her süreç için daha fazla zaman kaybetmeyin ve bu çalışmaların hepsini kullanmaya devam edin. Hem yenilikler, hem de fırsatlar ile ilgili organize edilen her çalışma, her hizmet ve çözüm için tek bir tıklama işlemi yeterli olacaktır. Kaliteyi, ihtiyaçları ve online çözümleri ortaya çıkaran sitemiz sizler için de uygun kullanım seçimleri sunuyor ve yeni duyurular ile vazgeçilmez bir beklenti organize ediyoruz.

Apple Çözümleri Çok Hızlı

Çok hızlı bir marka çözümü arıyorsanız, sizinle ilgili değişen fırsatları kullanmanızı sağlamış oluyoruz. Sitemizde yer alan ve sürekli değişen bu çözümler ve süreçler için tek bir tıklama işlemi yeterli olacaktır. Geç kalmayın ve ihtiyaçlarınıza dair büyük bir yenilikle sunulan ve ortaya çıkarılan çalışmaları kullanmaya devam edin. Hemen hemen herkes için fırsat yaratan bu çalışmalar için sizler de geç kalmayın. Daha rahat, daha hızlı ve daha estetik bir dilde büyüyen bu seçimler ve hizmetler için kendinizle ilgili çalışmaların hepsini kullanabilirsiniz. Tek bir tıklama işlemi yeterli olacaktır bütün bu güncellemeler için. Bu yüzden zaman kaybetmeyin.

Yorum Yap

Yorum Yap