1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Apple Glasses, Gelecek Yıl Gelebilir

Apple Glasses, Gelecek Yıl Gelebilir

Apple Glasses

Uzun zamandır gündemlerde olan akıllı gözlükler Apple Glasses, Gelecek Yıl Gelebilir Gözlüklerin tanıtılmasından birkaç ay sonra piyasaya çıkması beklenmekte.

Apple Glasses, Gelecek Yıl Gelebilir

Giyilebilir teknolojiler arasında yer alan bu gözlükler oldukça popüler olacak gibi gözüküyor. Gerek akıllı saatler, gerek bileklikler gerek ise ayakkabılar derken sırada akıllı gözlükler yer alıyor. Apple’da uzun zamandır yeni akıllı gözlük üretmesi planlanan firmalar arasında yer almakta.

Aslına bakacak olursak akıllı gözlükler fikri çok da eski değil sanki. Bu konsept uzun zamandır çeşitli firmalar tarafından gündeme gelmekte. Giyilebilir teknolojiler sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Apple’ın böyle bir ürün geliştirmesi kaçınılmaz bir durumdu.

2021’in ilk yarısında tanıtılabilir

Twitter da çeşitli söylentiler ve sızıntılar konusunda bilgi paylaşan isimlerden biri de Jon Prosser olmuştur. Prosser Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda:

“Bu sefer Kuo’ya karşı çıktığıma inanamıyorum… ama yanıldığını düşünüyorum. Apple Glasses Mart-Haziran 2021’i hedefliyor. Ayrıca, Onları gördüm. İnanılmaz şıklar. Yakında size de göstereceğim” ifadelerini kullandı.

Daha önce de Ming-Chi Kuo, Apple Glasses akıllı gözlüklerin 2022 yılında piyasaya çıkacağı tahmininde bulunmuştu. Jon Prosser de yeni artırılmış olan gerçeklik gözlüklerinin gelecek yılın mart ya da haziran aylarında tanıtılacağını ve 2022 yılında satışa çıkacağını söylemişti.

Önerilen Yazı
Spotify Yeniden Safari’yi Desteklemeye Başladı

Yapılan söylentilere göre henüz net bir açıklama yapılmasa da yeni açıklamalar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Tekno Sitesi olarak bizi takipte kalarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap