1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. Apple Çalışanları Kademeli Olarak İşe Dönüyor!
Trendlerdeki Yazı

Apple Çalışanları Kademeli Olarak İşe Dönüyor!

images

Corona Virüsü Salgını nedeniyle pek çok sektör çalışanları için evden çalışmalarını yürütme kararı almıştı. Çalışan sağlığını düşünen firmalar arasinda bulunan Apple bugün açıklama yaptı. Apple Çalışanları Kademeli Olarak İşe Dönüyor!

Apple Çalışanları Kademeli Olarak İşe Dönüyor!

Apple dünyanın dört bir yanında bulunan çalışanları için gerçek manada çok kademeli bir işe dönüş planı üzerinde çalışma gösteriyor. Planlanan aşamalardan ilki, evde çalışmak da zorlanan veya ofis ortamı dışında çalışamayan kişileri kapsıyor. Apple hali hazırda birinci aşamayı bazı bölgelerde harekete geçirmiş durumda. Mayıs sonu ve haziran başında birinci aşamanın tamamlanması bekleniyor.

Önerilen Yazı
Spotify Kids Uygulamasına Geçmiş Görüntüleme Özelliği Getirildi!

İşe dönüş kapsamında ikinci aşama ise Temmuz ayında tamamlanacak. Bu aşamada ise daha fazla çalışanın ofis ortamına dönmesi sağlanacak. Apple yöneticileri çalışanlarına:

“Bu hafta kıdemli Apple yöneticileri, çalışanlarını; sürecin ilk veya daha sonraki bir aşamasında olup olmadıkları hakkında bilgilendirmeye başlıyor. İlk aşamada çalışanlardan görevlerine göre ya düzenli olarak ya da sadece belirli dönemler için ofislerden çalışmaları istenecek.” Dedi.

Apple gibi daha pek çok firmanın işe dönüş planları açıklayacağını biz düşünüyoruz. Konu hakkında bilgi sahibi olmak ya da bu konuyla alakalı görüş sunmak için yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz. Biz her daim sizleri bilgilendirmeye ve sorularınıza en kısa sürede yanıt vermeye özen gösteriyoruz. Siz de bisi takipte kalarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Tekno sitesi olarak sizlere bilgi vermekten gurur duyuyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap