1. Ana Sayfa
  2. Manşet
  3. Apex Legends Android ve iOS İçin Kısa Sürede Geliyor

Apex Legends Android ve iOS İçin Kısa Sürede Geliyor

Apex Legends Android ve iOS İçin Kısa Sürede Geliyor

Battle Royale türünün sevilen oyunlarından biri olan Apex Legends oyunu Android ve iOS platformları için çıkıyor. Apex Legends Android ve iOS İçin Kısa Sürede Geliyor

Apex Legends Android ve iOS İçin Kısa Sürede Geliyor

Piyasaya çıktığı günden itibaren oyuncuların oldukça ilgisini çeken Apex Legends her ne kadar bugünlerde ilgiden bir miktar yoksun olsa da hala çok sadık ve hatrı sayılır oyuncu kitlesine sahip. Respawn Entertaintmen ve Electronic Arts iş birliği ile karşımıza çıkan oyun hakkında EA Games’in CEO’su Andrew Wilson bazı açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamalara göre Apex Legends bu yılın sonlarında Android ve iOS platformları için çıkış gerçekleştirecek.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen EA Play etkinliğinde oyunla alakalı pek çok detaya kavuşmuştuk. Bunlardan bizleri belki de en heyecanlandıranları oyunun en nihayetinde çapraz platform desteğine kavuşacak olması olmuştur. Mobil cihazlar için de çıkış gerçekleştirecek olan oyunun rakiplerini sollayacağı düşünülmektedir.

Oyunun mobil cihazlar için ne zaman geleceği ile alakalı henüz net bir bilgimiz bulunmamaktadır. Fakat Wilson tarafından yapılan açıklamaya göre 2020 yılı içerisinde olacağı kesin bir dille belirtilmiş durumda. Apex Legends’in mobil sürümünün ilk olarak hangi ülkelerde kullanıma açılacağı gibi özellikler şimdilik merak konusu. Mobil platformlar için çıkış gerçekleştirecek olan oyun çıkış gerçekleştirdiğinde bakalım bizleri neler bekliyor olacak?

TeknoSitesi olarak sizlere her daim güncel haberler konusunda bilgi vermeye çalışıyoruz. Siz de bizi takipte kalarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Önerilen Yazı
Fortnite Yeni Sezon Güncellemesi Oyuncuları Şaşırttı
Yorum Yap

Yorum Yap