1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Android İçin En Popüler 5 Oyun

Android İçin En Popüler 5 Oyun

76A3AB18-3D04-4E0E-B527-1D3A5DF42DE5

2020 yılı pek çok kişi için şanssız gelen bir yıldır. Dünyada ve Türkiye’de felaketlerin ardı arkası kesilmemektedir. Türkiye için söylemek gerekirse; Önce Elazığ Depremi, sonra Corona Virüs Salgını… Aslında Corona virüs salgını sadece Türkiye’yi değil, tüm dünya genelini etkiledi. Hal böyle olunca evlerimizde vakit geçirmeye başladık. Kendimize yeni yeni hobiler edindik. Edindiğimiz hobiler arasında da en çok tercih edilen mobil oyunlar olmuştur. Bizde bugün sizlere Android İçin En Popüler 5 Oyun listesinden bahsedeceğiz.

Android oyun sektörü her geçen gün kendini geliştirmeye ve bünyesine yeni oyunlar katmaya devam ediyor. Bazı oyunlar ilk çıktığı günden itibaren sürekli oynandığı gibi 2020 yılı genelinde de tercih edilmiştir. Yıllar geçse de popülerliğini kaybetmeyen bu oyunlar bir 10 yıl içerisinde de popülerliğini kaybedecek gibi durmuyor.

Android İçin En Popüler 5 Oyun

Bazılarımız bilgisayarda, bazılarımız oyun konsolunda bazılarımız ise mobil üzerinde oyun oynamayı severiz. Özellikle son zamanlarda genç-yaşlı herkesin elinde olan cep telefonlar çok yönlü olarak kullanılmakta. Mobil oyun oynamayı seven kişiler için hazırladığımız En Popüler Mobil Oyunlar Listesini inceleyerek, siz de denemediğiniz oyun varsa deneyebilirsiniz.

1- Brawl Stars

Brawl Stars

Listemizin ilk sırasında yer almayı başarmış olan bu oyun aksiyonu çok yüksek seviyelerde sizlere yaşatacak. Üç dakikalık olan bu oyunda farklı modlar ile keyifli oyunların ortaya çıktığı bir oyun olmuştur. Oyun içerisinde sizin amacınız rakiplerinizi alt ederek oyunun galibi olmak. Rakiplerinizi alt edip, oyunu kazandıkça hem yeni karakterler çıkarabilecek hem de oyun içerisinde seviyenizi artırabileceksiniz.

2- Subway Surfers

Subway Surfers

Her ne kadar telefon çocuklar için zararlı olsa da minikler tarafından sıklıkla tercih edilen Subway Surfers oyunu oldukça keyifli. Tren istasyonunda sizi kovalayan görevliden kaçtığınız eğlenceli bu oyunu denemeyen yoktur herhalde aramızda. Oyunda sizi durdurmak isteyen görevli önünüze çeşitli engeller çıkarabilir. Siz tüm bu engelleri aşarak altın toplamalı ve en yüksek puana sahip olmalısınız. Daha çok altın kazandığınız takdirde oyun daha keyifli hale gelecek.

3- Zombie Tsunami

Zombie Tsunami

Zombili oyunları kimimiz sever kimimiz sevmez. Eğer siz de Android Oyunları içerisinde bulunan zombili oyunları seviyorsanız Zombie Tsunami tam size göre. Bir grup zombi ile tüm engelleri aşıp ilerleme sağladığınız keyifli ve maceralı bir oyun. Oyunda ilerlediğiniz esnada karşınıza size yardımcı olacak bazı şeyler çıkacaktır. Elinizde kalan son zombiyi kaybettiğiniz anda sona eren oyun sizin gerçekten keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

4- Shadow Fight 2

Shadow Fight 2

Atabilende olan dövüş oyunlarını hatırlar mısınız? Eğer hatırlamazsanız bu oyun size hatırlatacaktır. 2020 En Popüler Mobil Oyunları arasında popülerliğini koruyan bu oyunda bir gölgeyi kontrol ederek dövüşeceksiniz. Oldukça estetik bir dövüş sanatına sahip olan bu oyun içerisinde size yardımcı silahları elde edeceksiniz. Bu silahlar sayesinde görevleri tamamlayabilir ve düşmanlarınızı daha kolay bir şekilde alt edebilirsiniz.

5- PUBG Mobile

PUBG Mobile

Tabiki listemizin olmazsa olmazları arasında yer alan PUBG Mobile, uzun zamanlar boyunca popüler oyunlar listesinde zirveyi koruyacak gibi gözüküyor. Geniş bir haritada farklı silahlar ile düşmanlarınızı öldürmeniz gereken bir rekabet oyunudur. Çevrimiçi olarak oynanan bu oyunu ister bireysel olarak isterseniz de arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Dünyanın her yerinden sunucuya bağlanan oyuncularla karşılıklı olarak çatışacaksınız.

Önerilen Yazı
A Total War Saga: Troy Oyunu Ne Zaman Çıkıyor?
Yorum Yap

Yorum Yap