1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. Amazon Türkiye’den Amazon Prime Açıklaması

Amazon Türkiye’den Amazon Prime Açıklaması

amazon-turkiyeden-amazon-prime-aciklamasi

Ülkemizde de resmi olarak faaliyet gösteren Amazon geçtiğimiz günlerde Amazon Prime servisini hizmete sunmuştu. Amazon Türkiye’den Prime açıklaması geldi. 

amazon prime

Amazon’un yurt dışında da kullanılan Prime hizmeti geçtiğimiz günlerde ülkemizde de kullanıma sunulmuştu. Türkiye’de oldukça iyi bir fiyat olan 7.90 TL ile satın alınabilen Amazon Prime hizmetinin ilk 30 günü ise ücretsiz. 

Prime servisi ile birlikte kullanıcılar Prime Video ( normalde aylık 24.99 TL ) ve Prime Gaming servislerine de erişim sağlayabiliyor. Prime Video servisi ile birlikte dizi ve filmlere erişebilen kullanıcılar Prime Gaming ile de ücretsiz oyunlara, oyun içi paralara ve 1 adet ücretsiz Twitch aboneliğine sahip olabiliyor. Prime ayrıca geçerli ürünlerde bedava ve hızlı teslimata da ücretsiz olarak sahip olabiliyor. 

Amazon Türkiye tarafından yapılan açıklamada ise bu fiyatın kalıcı olduğu açıklandı. Amazon Türkiye açıklamasında “Bu kalıcı fiyat. Türkiye şartlarına uygun bir fiyat olsun ve çok abonemiz olsun diye böyle uygun gördük. Bu düzeyde kalacak. Artmayacak.” denildi. 

Amazon Prime Türkiye’de Geniş Bir Kitleye Ulaştı

Prime 7.90 TL ile sunduğu avantajlarla birlikte ülkemizde geniş bir kitleye ulaşmış durumda. Özellikle ülkemizde Twitch üzerinden yayın yapan yayıncılar tarafından duyurulan Prime servisi ile birlikte Amazon üzerinde gerçekleşen “Bitmeden Yakala Fırsatları”na 30 dakika önceden erişme ayrıcalığı da elde ediliyor. Amazon Prime kullanıcıları bu sayede “Günün Fırsatları”na da herkesten önce erişebiliyor. Prime aboneleri ayrıca Amazon’da özel indirimler ve fırsat günlerinden de yararlanabiliyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. amazon cidden kaliteli bir firma gerek kargosu gerek amazon prime her yerde kalitesini ortaya koyuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir