1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. Akıllı Telefon Aksesuarlarında %50 Spigen İndirimi Başladı

Akıllı Telefon Aksesuarlarında %50 Spigen İndirimi Başladı

spigen
1

Akıllı telefonlarınız için satılan aksesuarlardan almayı düşünüyorsanız, büyük indirimin başladığına dair ilk haberi verelim. Bildiğiniz gibi aksesuar konusunda öncü firmalardan olan Spigen, büyük indirime başladı. Telefon aksesuarlarında ve çeşitli elektronik ürünlerde %50’ye varan indirimler sunan Spigen, büyük rağbet görüyor. Peki Spigen indirimi hangi ürünleri kapsıyor?

Spigen İndirimi Başladı

Amazon altyapısında satışlarını sürdüren ve çeşitli kampanyalarla gündeme gelen Spigen, bu defa yepyeni bir indirimle karşımıza çıktı. Tüm telefon aksesuarlarında ve çeşitli elektronik eşyalarda indirim yapan Spigen, indirim oranını da %50’ye kadar yükseltmiş durumda. Yeni indirimin başlamasıyla beraber, birçok kullanıcı indirimin hangi ürünlerde geçerli olduğunu merak ediyor.

İndirimle Neler Alınabilir?

Özellikle son dönemlerde yeni telefon alımlarında telefonlarımız için koruyucu kılıflar ve ekran koruyucu camlar satın alabiliyoruz. Tabii ki bu süreçte de kırılmaz camlar indirime girerken, çeşitli powerbank ve hoparlör ürünleri de indirimde. Spigen R125 5W hoparlörlerde, powerbank ürünlerinde ve tüm USB Type-C kablolarda indirim yapan firma, alışveriş yapacak kullanıcıları bünyesine davet ediyor.

Henüz yeni başlatılan indirim kampanyasında birçok üründe %50 oranında indirim alabilirsiniz. Kampanyanın şu an ne zamana kadar geçerli olacağı bilinmezken, alışveriş yapacakların acele etmesini öneriyoruz. iPhone ürünlerinde de büyük indirim sunan firma, elindeki stokları kısa süre içerisinde rahatlıkla bitirebilir. Bu nedenle acele etmenizi öneriyoruz.

Spigen İndirimi Nasıl Uygulanır?

Spigen indiriminden faydalanmak için Amazon altyapısında mağazanın ürünlerine göz atmalısınız. Eğer almak istediğiniz ürün indirimdeyse sepete ekleyerek farklı bir işlem yapmadan da satın alabilirsiniz. İlerleyen günlerde indirimler konusunda yeni detaylar öğrendikçe sizlerle paylaşıyor olacağız. Siz de daha fazla vakit kaybetmeden hemen aksesuar ihtiyaçlarınızı karşılamak için Spigen altyapısına göz atın. Spigen altyapısında mutlaka işinize yarayan bir ürün çıkacaktır.

Önerilen Yazı
Ücretsiz Oyun Kampanyası – 31 TL’lik Oyun Bedava Oldu
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap