1. Ana Sayfa
  2. Yazılım Haberleri
  3. Adobe Photoshop Camera O Platformlara da Geldi!

Adobe Photoshop Camera O Platformlara da Geldi!

Adobe Photoshop Camera

Özellikle PDF açarken kullandığımız ya da çektiğimiz resimleri değiştirirken, efekt verirken kullandığımız Adobe Uygulaması kendisini geliştirmeye devam ediyor. Son zamanlarda hemen hemen herkesin kullandığı Photoshop uygulamasının Camera programı çıktı. Adobe Photoshop Camera O Platformlara da Geldi!

Adobe Photoshop Camera O Platformlara da Geldi!

Son birkaç yıldır piyasaya sürülen akıllı telefonlar çok güçlü donanımlarıyla karşımıza çıkmakta. Gerek akıllı telefonlara eklenen yapay zeka destekleri gerek ise geliştirilen mobil uygulamaları sayesinde benzersiz fotoğrafların çekilmesini sağlıyor.

Şimdilerde ise fotoğraf düzenleme deyince aklımıza gelen şirketlerden biri de Adobe olmuştur. Yapay zeka destekli kamera uygulaması Photoshop Camera kullanıcıların hizmetine sunuldu.

Adobe Photoshop Camera kısa süre önce piyasaya çıktı. Diğer uygulamalardan ayrılan en önemli özelliği ise yapay zeka platformu olan Sensei kullanıyor oluşu. Peki, Photoshop Camera Uygulaması kullanıcılarına ne vadediyor?

Adobe Photoshop Camerayla fotoğraf çekimi yaparken fotoğrafın temasının ne olduğunu Sensei adlı yapay zeka aracılığıyla anlıyoruz. Bununla da yetinmeyen uygulama, çekilen fotoğrafın temasına uygun olan fotoğraf efektlerini seçerek kullanıcılara sunmaktadır. Bu sayede de kullanıcılar onlarca efekt arasında boğulmak yerine fotoğrafa uygun olan efekti kullanıyorlar.

Uygulama, kullanıcılarına toplamda 80’den fazla efekt sunmaktadır. Ayrıca bu efektlerin yanı sıra yapay zekanın tüm nimetlerinden faydalanarak gerek ışık gerek parlaklık gerek ise gölgeler için otomatik ayar yapma imkanını bizlere sunmaktadır. Kısaca Adobe’un kullanıcılarına sunduğu yapay zekası Sensei, fotoğraf çekimi esnasında tam anlamıyla yanınızda olacak bir uygulama.

Önerilen Yazı
PlayStation 5 Fiyatı İle Dudak Uçuklattı

Her ne kadar profesyonel bir fotoğrafçı olmak zor olsa da bu uygulamayla siz de mükemmel fotoğraflar çekebilirsiniz. Android ve iOS platformlarında yayınlanmaya başlayan bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap