1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. A101 Kablosuz Kulaklık Kampanyası Başlıyor

A101 Kablosuz Kulaklık Kampanyası Başlıyor

a101-kulaklik

Geçtiğimiz sene market zincirlerinin ortaya çıkardığı mükemmel kampanyalar, özellikle teknolojik ürünlere ilgi ve alakayı arttırmıştı. Teknolojik ürünlerin indirimleriyle ön plana çıkan A101 kablosuz kulaklık kampanyası için ilk adımı atıyor. Kablosuz kulaklık arayan kullanıcıları hedef alan ve indirimiyle uygun fiyat sunan A101, bakalım hangi kulaklığı ne zaman satışa çıkaracak?

A101 Kablosuz Kulaklık Kampanyası Başlıyor

Xiaomi gibi dev bir teknoloji firmasının kablosuz kulaklığını satmaya hazırlanan A101, güzel bir indirimle gündeme gelecek. Xiaomi Redmi Airdots kablosuz kulaklığı satışa sunacak olan A101, normal fiyatı 199 TL olan ürünü 139 TL’ye kullanıcılarla buluşturacak. 25 Haziran tarihinden itibaren tüm A101 şubelerinde satışa çıkacak cihaz, bayağı rağbet görecek gibi.

Xiaomi Redmi Airdots Özellikleri

Firmanın kablosuz kulaklık modeli hazır indirime girmişken, ürünü almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Harika bir ses deneyimi sunan cihaz Android ve ı OS işletim sistemini destekliyor. Aynı zamanda Bluetooth 5.0 bağlantısına ev sahipliği yapan cihazda DSP akıllı gürültü azaltma özelliği de yer alıyor. IPX4 sertifikası sayesinde su sıçramalarına bile dayanıklı olan cihaz şarj kutusunda 300 mAh batarya gücü barındırıyor. Aynı zamanda ürünün her kulaklığında da 40 mAh pil yer alıyor.

Kablosuz kulaklık normal şartlarda 2 saatte tamamen doldurulurken, cihazın kutusu ise 1.5 saat doldurma süresine eşlik ediyor. Full dolu haliyle 4 saat müzik deneyimi yaşatmayı hedefleyen cihaz aynı süre boyunca konuşma kapasitesine de yer veriyor.

A101 Kulaklık Kampanyası Ne Zamana Kadar Geçerli?

Yeni kablosuz kulaklık 25 Haziran tarihinden itibaren A101 şubelerinde satışa sunulacak. Normal fiyatı 199 TL olan ürün 139 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olacakken, ikinci bir kampanya sürecinin gelip gelmeyeceği de rağbete göre değişecek. Yani başlangıç tarihini bildiğimiz kampanyanın sonlanma tarihini de bilmiyoruz. İlerleyen günlerde yeni bilgiler edindikçe sizlere yeniden bilgi veriyor olacağız.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap