1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. A101 Aktüel 9 – 15 Temmuz Tarihlerinde Teknolojide Harika İndirimler

A101 Aktüel 9 – 15 Temmuz Tarihlerinde Teknolojide Harika İndirimler

aktuel

Şu sıralar birçok teknolojik üründe indirim yapmasıyla gündeme gelen A101, yeni aktüeliyle beraber harika ürünlerine de indirim yapacak. 9 – 15 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak indirimli ürünleri siz değerli okuyucularımız için inceledik. Listede gerçekten alınabilecek birçok teknolojik ürün bulunuyor. Peki bakalım A101 aktüel ürünlerde, bu hafta hangi ürünler indirime giriyor?

A101 Aktüel – İlk Ürün Smart TV

2 yıl Sunny garantili bir şekilde satışa sunulan Hi-Level 49 inç FHD Smart Led TV, peşin fiyatına 12 taksitle beraber A101 altyapısında satışa çıkıyor. Dahili uydu alıcısını içerisinde barındıran model 3 HDMI girişi ve 2 USB girişi barındırıyor. Normalde yüksek fiyatlara satılan modelin A101 fiyatı 1.799 TL olacak.

Özellikle motorcuların ve göstericilerin çok kullandığı aksiyon kameralarında da indirim var. Piranha Full HD aksiyon kamerası da bu hafta aktüel ürünler listesindeki yerini alacak. Tam 9 farklı aksesuarla beraber gelen modelde 1080p video çekim kapasitesi bulunuyor. Cihazın A101 fiyatı ise 129 TL.

Piranha Ürünleri Fiyat Konusunda Memnun Bırakıyor

A101’in bu haftaki aktüel ürünlerine baktığımız zaman genellikle Piranha ürünlerini görüyoruz. Piranha IP kamera da bu hafta 149 TL’ye satılacak. Fazla aksesuarla gelen üründe hareket sensörü ve gece görüşü gibi seçenekler bulunuyor. Ayrıca Wi-Fi bağlantısıyla çalışan modelde ortam izleme ve dinlemesi yapabiliyorsunuz.

Diğer ürünlere baktığımız zaman da Piranha karaoke mikrofonun 59.95 TL’ye, Piranha kablosuz hoparlör modelinin de 39.95 TL fiyat etiketine sahip olacağını söyleyelim. Diğer yandan GoSmart TWS Bluetooth kulaklık modeli de A101’de 49.95 fiyat etiketiyle bu haftaki yerini alacak.

Eğer bu tarz teknolojik ürünlere ihtiyacınız varsa fırsatı kaçırmadan önce geçerli tarihler arasında market şubelerini ziyaret ederek ürünlere indirimli şekilde sahip olabilirsiniz. Diğer market zincirlerinden veya A101 altyapısında yeni indirimler duydukça yeniden sizlerle paylaşıyor olacağız.

Önerilen Yazı
Taşınabilir Disk Fiyatları Büyük İndirimde! Kampanya Başladı
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap