1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. 50 TL Banknot Hatalı Basıldı Diye 75 Bin TL Teklif Ediliyor!

50 TL Banknot Hatalı Basıldı Diye 75 Bin TL Teklif Ediliyor!

1-51

50 TL banknot konusu herkesi şaşırttı. Bazı konular vardır ya tamamen şanslısınızdır ya da tamamen şanssız. Antalya’da yaşayan Mustafa Şahin isimli bir vatandaş bu konuda şanslı olanlardan. Eline kısa süre önce geçen hatalı bir 50 ulaştı ve bankaya gidip parayı sayma makinesidnen geçirirken, hatalı olduğu sonucu doğdu. Para için kendisine ciddi bir teklif geldiğini söyleyen Şahin, bu konuyla ilgili daha çok bilgi verdi.

Zaman zaman bazı paraların hatalı olarak satışa sunulması durumu yaşanıyor ve bu durum hatalı baskı ile ilgili akla gelen bütün seçenekleri ön plana çıkarıyor. Bunlar için de özel bir parça olduğu için büyük paralar teklif ediliyor diyebiliriz. Şimdi de böylesine bir olay yaşandı ve bu kez para satışa sunulmamış olsa dahi ciddi bir teklif geldi!

Söz konusu teklife göre hatalı basılan parayla ilgili olarak Mustafa Şahin isimli vatandaşın bu parayı bir şekilde daha önceden eline geçtiğini söylüyor. Yapılan araştırmalarda bu paranın sahte olmadığı ortaya çıkıyor ve sonrasında da paranın sahte değil de hatalı basıldığı bilgisine erişmişler. Haliyle de bu paranın bazı koleksiyonerlerin ilgisini çektiğini dile getiriyor.

Bu para hatalı bir baskı olduğu için de haliyle çok ilgi çekiyor. İnsanların isteklerine dair ön plana çıkarılan çözümleri de kolaylıkla kullanabilir ve kendinize dair seçenekleri geniş bir sıralama ile sizler de incelemeye başlayabilirsiniz.

50 TL banknot teklifi herkesi şaşırttı!

Söz konusu teklife göre 50 TL lik banknota tam tamına 75 bin TL para teklif edilmiş. Koleksiyonerlerin ilgisini çekmeye devam eden bu para bakalım nasıl bir baskı durumuna erişecek ve Merkez Bankası tarafından basılan bu paranın neden böyle olacağı gün yüzüne çıkacak. En azından 50 TL değerinde olan ve hatalı basılan bu para için 0 rakamının eksik olması zaten fotodan da gördüğünüz gibi. Bu yüzden bu para gerçekten de 50 TL yerine 5 TL gibi görülüyor. Şahin beye kendisi için 75 bin tl dahi teklif edildiğini ama bu parayı satmadığını, bu durumların ara ara yaşandığını söyleniyor. Kendisinin teklif aldığını ama satmaya niyetli olmadığı konusunda da bir bilgi var diyebiliriz. Bakalım Şahin bey bu durumu nasıl ön plana çıkaracak ve ne şekilde hareket edecek? Siz olsanız satar mıydınız?

Yorum Yap

Yorum Yap