1. Ana Sayfa
  2. Manşet
  3. 50 Bin TL’ye Kadar Alınabilecek İkinci El Arabalar

50 Bin TL’ye Kadar Alınabilecek İkinci El Arabalar

50 Bin TL'ye Kadar Alınabilecek İkinci El Arabalar

Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkan Korona Virüs Salgını tüm dünyayı etkisi altına aldığı gibi Türkiye’yi de etkisi altına almayı başarmıştır. Hal böyle olunca hemen hemen her sektör bu durumdan etkilenmiştir. Etkilenen sektörler arasında ise otomotiv sektörü önemli bir yere sahiptir. İkinci El Araba Fiyatları da pandemiden nasibini almış durumda. Hal böyle olunca insanlar da yeni araştırmalar yapmaya başlamışlardır. Genelde Türkiye’de yaşayan standart bir insanın bütçesi araba almak için 50 bin TL’ye kadar çıkmaktadır. 50 Bin Liraya alınacak araçlar konusunda araştırmalar yapan okuyucularımız için biz de 50 Bin TL’ye Kadar Alınabilecek İkinci El Arabalar ile ilgili bir liste hazırladık. Siz de bu listeye bakarak size uygun olan ikinci el arabayı uygun fiyata alabilirsiniz.

Toplamda 50 Bin TL paranız var. Ve araba almak istiyorsunuz. Gidip de kalitesiz bir arabaya da binmek istemediğiniz için elli bine hangi araba alınır ? diye araştırma yapmaya başladınız. Sizi tatmin edecek olan cevaplara da ulaşamadınız değil mi? Hiç endişelenmeyin. Biz bugün sizlere 50 Bin TL’ye kadar olan ikinci el araba konusunda bilgi vereceğiz.

Önerilen Yazı
Volkswagen Tiguan X Karşımızda

Öncelikle 2. el araba alacağınız zaman bazı dikkat etmeniz gereken şeyler var. Eğer temiz bir araba arıyorsanız arabanın kilometresi, boyalı olup olmadığı değişen parçası var mı, ya da kazalı mı? Tüm bu soruların cevabını öğrenmeniz gerekiyor. 50 bin liraya alınabilecek arabalar en en iyi ihtimalle 15 bin kilometreden başlayacak. İşte detaylı liste…

50 Bin TL’ye Kadar Alınabilecek İkinci El Arabalar

Mercedes Benz C 200 Elegance (1995)

Hem benzin hem de LPG seçeneğine sahip olan Mercedes Benz C 200 Elegance 1995 kasa ikinci el otomobili eğer bir iki parça değişeni olsun boyaya da razıyım diyorsanız 40 Bin TL ile 45 Bin TL arasında alabilirsiniz.

Renault Clio (2006)

Renault Clio (2006)

İkinci el araba piyasasında kilometresi düşük, boyalı olmayan, değişeni olmayan bir araba bulmak biraz zordur. Eğer ben klasiklerden vazgeçemem diyen biriyseniz 2006 model Renault Clio modelini 30 Bin ile 36 Bin TL arasında alabilirsiniz.

Hyundai Accent 1.5 GLS (1999)

Hyundai Accent 1.5 GLS (1999)

Eğer ilk defa araç almayı düşünen biriyseniz sizler için en uygun olan model Hyundai Accent 1.5 olacaktır. Araç hem konforu hem de az yakmasından ötürü oldukça fazla tercih edilmektedir. Eski modeline takılmazsanız eğer 20 Bin TL ile 25 Bin TL arasında alabilirsiniz.

Opel Corsa 1.3 CDTI Essentia (2006)

Opel Corsa 1.3 CDTI Essentia (2006)

Eğer bundan 3 yıl önce bu aracı almış olsaydınız vereceğiniz mebla maksimum 35 Bin TL idi. Ama şuan ikinci el araba fiyatları zamlandığı için normal olarak bu arabanın fiyatı da zamlandı. Ben benzinli ya da lpgli araç istemiyorum dizel olsun diyenlerin tercih etmesi gereken Opel Corsa 1.3 CDTI Essentia modelini 40 Bin TL ile 45 Bin TL arasında alabilirsiniz.

Peugeot 307 (2005)

Peugeot 307 (2005)

Hem benzin hem LPG olsun hem de az yaksın ama kilometresinin bir önemi yok diyorsanız size harika konfora sahip olan Peugeot 307 modelini öneriyoruz. Değişeni de boyası da olmayan bir araç arıyorsanız eğer bu modeli 45 Bin TL ile 50 Bin TL arasında alabilirsiniz.

Volkswagen Bora 1.6 Trendline (2000)

Volkswagen Bora 1.6 Trendline (2000)

Klasiklerden vazgeçemem diyorsanız eğer hem benzin hem de lpgli olan Volkswagen Bora 1.6 Trendline modelinde hem değişen hem de boya var ise eğer 40 Bin TL ile 45 Bin TL arasında alabilirsiniz.

Fiat Albea Sole 1.3 Multijet (2008)

Fiat Albea Sole 1.3 Multijet (2008)

Genellikle bu araçlar taksi çıkması oluyor. Taksi çıkması ne demek? Aracın kilometresi fazla ya da mutlaka değişeni boyası var demektir. Bundan ötürü genellikle taksi çıkması olan araçlar tercih edilmemektedir. Fiat Albea Sole 1.3 Multijet modelini kilometresi fazlaysa eğer 30 Bin TL ile 35 Bin TL arasında alabilirsiniz.

Opel Vectra 2.0 CD (1997)

Opel Vectra 2.0 CD (1997)

Eski model araçlar daha çok dikkatinizi çekiyorsa eğer sizi Opel Vectra 2.0 CD almaya davet ediyorum. Genellikle Benzin ve LPG beraber olan ikinci el araba da eğer boya ve değişen varsa 30 Bin TL ile 35 Bin TL arasında alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap